Jak vhodně obléci sebe i miminko v létě do šátku

zobrazeno 661×

Vloženo: 6. 6. 2016 21.53

Článek Pavly Jantar Dandové nejen o materiálech, ve kterých bude vám i vašemu miminku v létě v šátku příjmeně, ale také tom jak miminko vhodně obléci,aby mu nebylo příliš teplo. A nezapoměňte na pokrývku hlavy!

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Andrea Poliaková, 17. 11. 2022, 23.57

Ja som zvolila ľahké funkčné oblečenie, takže sme sa v nosiči od Rischino potili menej. Prípadne som nosila v šatke v letných úvazoch.

danuse11, 13. 3. 2021, 19.17

Pěkný članek,jen šátek nepoužívám.

Aneta Jiřičná Bendiková, 29. 12. 2020, 18.05

krásný článek akorát šátek nepoužívám.

Ketris

Ketris, 13. 7. 2019, 12.12

Krasny a poucny clanek!

evaevik

evaevik, 1. 7. 2019, 15.57

Dobrý článek.

dasza, 30. 6. 2019, 10.45

Nosila sem léto zima.vedro mráz..nikdy nebyl problém..

ROMA-Z, 29. 6. 2019, 16.56

Dobrý článek, hlavně poznámka o funkčním tričku, vůbec jsem netušila

patricia077

patricia077, 28. 6. 2019, 6.52

Syn je narozený prvního července a nosila jsem osobně jednou hrozně jsme se oba potili v těch vedrech

Lenička, 26. 6. 2019, 21.44

Stává se maminka v letních šatičkách a dítě chudák nabalený? Pěkný článek

Žofinka

Žofinka, 22. 6. 2018, 18.16

Moc dobré rady

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů