Jsou elektronická chůvička a monitor dechu jen zbytečným luxusem?
Vloženo: 20. 10. 2014 22.56
Zvažujete, zda jsou pro vás chůvička a monitor dechu skutečně nezbytné? Možná nelze říci nezbytné, ale určitě vám zajistí klidnější spánek.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 17. 1. 2021, 14.50
neměli jsme ani jedno.
Žofinka, 5. 7. 2018, 8.31
Máme a jsme spokojení, protože využití to má
Mygara, 27. 3. 2017, 16.16
chůvičku jsme neměli a nelituji, ale ten monitor dechu opravdu dodá klid
Fuga, 4. 2. 2017, 19.28
měla jsem monitor dechu, ale chůvu ne . Nemám potřebu jít někam daleko aniž bych dítě neslyšela
Aliisha, 9. 12. 2016, 20.41
Já si to bez monitoru dechu nedovedu vůbec představit. Je to pro mě jistota, že je malý v pořádku. Vůbec nechápu, jak bez toho mohly fungovat naše maminky či babičky. Chůvičku využívám denně a určitě bych si jí pořídila znovu. Člověk nemusí pořád běhat a kontrolovat spící dítě. Moc se mi líbí chůvičky, která mají v sobě zabudovanou i kameru.
jitka46, 1. 8. 2016, 21.30
Myslím, že v dnešní době není zase až tak nákladné pořídit obojí.
petrao, 16. 6. 2016, 17.22
Věřím, že monitor dechu může zachránit život, minimálně zajistí klid mamince