Jsou elektronická chůvička a monitor dechu jen zbytečným luxusem?

zobrazeno 1023×

Vloženo: 20. 10. 2014 22.56

Zvažujete, zda jsou pro vás chůvička a monitor dechu skutečně nezbytné? Možná nelze říci nezbytné, ale určitě vám zajistí klidnější spánek.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

neměli jsme ani jedno.

Žofinka

Žofinka, 5. 7. 2018, 8.31

Máme a jsme spokojení, protože využití to má

Mygara

Mygara, 27. 3. 2017, 16.16

chůvičku jsme neměli a nelituji, ale ten monitor dechu opravdu dodá klid

Fuga

Fuga, 4. 2. 2017, 19.28

měla jsem monitor dechu, ale chůvu ne . Nemám potřebu jít někam daleko aniž bych dítě neslyšela

Aliisha

Aliisha, 9. 12. 2016, 20.41

Já si to bez monitoru dechu nedovedu vůbec představit. Je to pro mě jistota, že je malý v pořádku. Vůbec nechápu, jak bez toho mohly fungovat naše maminky či babičky. Chůvičku využívám denně a určitě bych si jí pořídila znovu. Člověk nemusí pořád běhat a kontrolovat spící dítě. Moc se mi líbí chůvičky, která mají v sobě zabudovanou i kameru.

jitka46

jitka46, 1. 8. 2016, 21.30

Myslím, že v dnešní době není zase až tak nákladné pořídit obojí.

skřítek, 27. 6. 2016, 22.43

Monitor dechu mi (pokud se miminko narodí v pořádku) přijde jako jenom další způsob jak z úzkostných rodičů dostat další peníze. Za odměnu vám pak způsobí infarkt falešnými poplachy, vážně paráda...

Petra Önder (petrao)

petrao, 16. 6. 2016, 17.22

Věřím, že monitor dechu může zachránit život, minimálně zajistí klid mamince

lazna, 26. 5. 2016, 9.53

Nic takového jsme neměli. Teď malý spí s námi v ložnici.

Minnie, 19. 2. 2016, 21.38

Chůvičky jsou pro mě zbytečné jelikož bydlíme v menším bytě, takže miminko je vždy slyšet. Monitor dechu jsme měli, ten doporučuji, ale měli jsme ho půjčený z porodnice.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů