Jste také milovnicí módy pro děti? Co obléct pod stromeček?
Vložil(a): Christie, 11. 12. 2014 8.37
Maminky, také rády oblékáte nejen sebe, ale také své nejmilejší dětičky? Obchody jsou plné zimních kolekcí a některé jsou fakt úžasné. Máte pro děti na Štědrý večer vymyšlený nějaký sváteční outfit nebo to nijak neprožíváte? Včera jsem hledala inspiraci a našla jsem spoustu krásných věcí....No řekněte, nejsou to krásné kousky, třeba zimní kolekce Primark? Viz http://www.moda.cz/a/zimni-kolekce-primark-kids-probouzi-pravou-vanocni-atmosferu--14547
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
milujici.teticka36, 29. 3. 2023, 8.06
Jako já tu módu u dětí zase tak moc neřeším. Respektive mi přijde zbytečné, aby měli přes rok nějaké speciality, když to pak zapatlají někde na hřišti. Ale na Vánoce jim teda většinou nějakou blbinku koupím. Jen mám pak ze sebe černé svědomí, že z nich dělám takové kašpárky. Jinak jestli VY chcete být vždy trendy a mít ty nejnovější kousky ve svém šatníku, tak mrkněte na www.slevovykupon.net a získejte slevy na módní značky.
Žofinka, 5. 1. 2018, 13.44
oblékneme se pěkně, ale oblečení na jednu příležitost nepořizuji
Mygara, 26. 7. 2017, 14.15
tak toto opravdu neřeším. dám něco slavnostnějšího, ale speciální obleček nekupuji
jitkamety, 10. 7. 2017, 16.02
Ja si na tohle potrpim uz se tesim na letosni vanoce jak dcerku zase vysperkuju
petrao, 18. 12. 2016, 16.18
Dostala jsem bodynko se sobem, jinak mám ještě krásné šatičky