Jste zručné na šití? A co jiné ruční práce?
Vložil(a): Alexandra, 30. 8. 2017 8.36
Maminky, máme pro vás teď v soutěži dva veliké mazlící panáky TenTaTo, o jejichž vzniku jste si mohly přečíst rozhovor s Janou Vaníčkovou - Samoživitelka podnikatelkou. A nás v té souvislosti zajímá, jak jste na tom vy s ručními pracemi? Pokoušely jste se někdy šít? Jde vám to? Nebo na co jiného jste zručné? :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Jaaaaba, 7. 9. 2017, 9.28
Ruční práce mne hodně baví a s dětmi se to hodí - ušít šaty pro panenku, spravit oblečení, uháčkovat čepičku... Problém je ALE v nedostatku klidu a času na práci. Holt nemám děti, co by klidně spali, nebo si sami tiše a pokojně hráli
radka zdeňková, 6. 9. 2017, 11.15
nejsem zručná vůbec
jitkamety, 5. 9. 2017, 15.49
Já obdivuju všechny co šijou,já osobně bych to nedala a vzručná na to nejsem takže to s radostí přenechám těm vzručným
Klára Toša, 3. 9. 2017, 22.28
"Rodinky" ve škole jsem nesnášela Vůbec mi to nejde ale chystám se na kurz do veřejné "Zašívárny" [email protected]