Jste zručné na šití? A co jiné ruční práce?

zobrazeno 1757×

Vložil(a): Alexandra, 30. 8. 2017 8.36

Maminky, máme pro vás teď v soutěži dva veliké mazlící panáky TenTaTo, o jejichž vzniku jste si mohly přečíst rozhovor s Janou Vaníčkovou - Samoživitelka podnikatelkou. A nás v té souvislosti zajímá, jak jste na tom vy s ručními pracemi? Pokoušely jste se někdy šít? Jde vám to? Nebo na co jiného jste zručné? :)

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Ivana.78, 31. 3. 2019, 20.46

Něco málo jsem upletla,uháčkovala a teď se chystám na šití.

Anezzka, 11. 3. 2018, 19.47

Nejsem úplně zrucna, ale s dobrým návodem jde lecos. Zatím jsem zvládla kalhoty, tričko, několik sukni, nosítko na panenku a nějaké hračky - zajíce, zebru, kabelku.

Jaaaaba

Jaaaaba, 7. 9. 2017, 9.28

Ruční práce mne hodně baví a s dětmi se to hodí - ušít šaty pro panenku, spravit oblečení, uháčkovat čepičku... Problém je ALE v nedostatku klidu a času na práci. Holt nemám děti, co by klidně spali, nebo si sami tiše a pokojně hráli

vendy.z, 6. 9. 2017, 20.35

No zarovnám závěsy, to stačí ne ?

petym, 6. 9. 2017, 16.22

trochu zručná jsem, kdysi mě babička učila plést a šít, ale teď bych už nic nedala a jsem taky pohodlná

radka zdeňková, 6. 9. 2017, 11.15

nejsem zručná vůbec

jitkamety

jitkamety, 5. 9. 2017, 15.49

Já obdivuju všechny co šijou,já osobně bych to nedala a vzručná na to nejsem takže to s radostí přenechám těm vzručným

porsche, 4. 9. 2017, 16.07

Na siti nejsem ani trochu,ale vysivani je o poznani lepsi Spis neco privrtat,vyrezat,sesroubovat

Jamu, 3. 9. 2017, 23.36

Na šití moc zrucna nejsem, hlavně mě to strašně nebaví. To je pro mě ještě horší než žehlení.

Klára Toša, 3. 9. 2017, 22.28

"Rodinky" ve škole jsem nesnášela Vůbec mi to nejde ale chystám se na kurz do veřejné "Zašívárny" [email protected]

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů