Kočkařky, pejskařky - důvěryhodná krmiva
Vložil(a): Olivacekk, 15. 4. 2020 12.55
Dobrý den, jakým značkám nejvíce důvěřujete, když se jedná o krmivo vašich koček/pesanů?Vím, že obdobných diskuzí existuje asi vícero, ale zajímaly by mě co nejaktuálnější názory vzhledem k všemožným novinkám na trhu, tak zakládám vlastní :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
My tem nasim fon pakonum kupujeme jen brit care nebo applaws nebo carnilove, wildcat. Kupuju vysokoprocentni, bez obilovin... z mokreho applaws, cosma, brit care, hodne ctu slozeni. Ale to diky i tomu, ze jen z nasich burmillaku ma citlive zazivani a druhy chce jen granule
jitka46, 17. 4. 2020, 23.50
Myslím, že švagrová objednává ve velkém někde na internetu, ale značku si nevzpomenu.
MarketaRachova, 17. 4. 2020, 19.46
Přidávám se do diskuze pouze s psí zkušeností - máme dva vlčáky a bezkonkurenčně se spoléhám na Carnilove. Ať už s granulemi či konzervami a nemohu si je vynachválit.
L.janicka.l, 17. 4. 2020, 19.18
Muj pes jedl jen jeden druh granulek ostatni odmitala a to Chapi pak zmenili vyrobni postup a uz si z nich vybirala jen jednu barvu.