kryoterapie
Vložil(a): patricia077, 14. 12. 2016 10.12
Mate nektera zkusenost s kryoterapii? Nemyslim ted bradavice
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 9. 4. 2017, 8.20
já mám zkušenost jen s bradavicemi a kolegyně měla problém s vypadáváním vlasů a na to to zabralo
Fuga, 16. 12. 2016, 9.12
přijde mi, že tělo jde z extrému do extrému a není to pro něj dobré
patricia077, 16. 12. 2016, 10.21
jj vím co myslíte, ale já myslela něco jiné .-)
patricia077, 15. 12. 2016, 12.12
to chápu..já to myslela ze zdravotních důvodů .-)
patricia077, 15. 12. 2016, 12.12
Teplo máme asi rády všechny .-)
k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 21.31
Moje kolegyně na to chodila a říkala, že se vždycky nechá zmrazit a pak se cítí jak znovuzrozená
patricia077, 15. 12. 2016, 10.52
Tak někdo to dělá i z kosmetických důvodů, ale to jsem na mysli neměla .-)
k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 21.31
Může být na části těla nebo i na celé
patricia077, 15. 12. 2016, 10.52
Taky ano
k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 21.33
Nemám ráda zimu, ale kdyby to pomohlo, tak proč ne
patricia077, 15. 12. 2016, 10.52
Já nemám ráda zimu, ale mě šlo o kožní problém na ruce
patricia077, 15. 12. 2016, 10.52
Tak to jsem na mysli neměla, ale znám to .-)
rodinka, 14. 12. 2016, 15.38
Osobni zkusenost nemam
patricia077, 14. 12. 2016, 14.45
Kryoterapie nejsou jen ty komory
patricia077, 14. 12. 2016, 13.22
Asi taky ale me slo o zdr problém
pamp.eliska, 14. 12. 2016, 21.00
to je kryolipolýza nebo tak něco ne??