kryoterapie

zobrazeno 3795×

Vložil(a): patricia077, 14. 12. 2016 10.12

Mate nektera zkusenost s kryoterapii? Nemyslim ted bradavice

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 9. 4. 2017, 8.20

já mám zkušenost jen s bradavicemi a kolegyně měla problém s vypadáváním vlasů a na to to zabralo

Fuga

Fuga, 16. 12. 2016, 9.12

přijde mi, že tělo jde z extrému do extrému a není to pro něj dobré

patricia077

patricia077, 16. 12. 2016, 10.21

jj vím co myslíte, ale já myslela něco jiné .-)

vendy.z, 15. 12. 2016, 11.42

Nemám, ale raději bych něco teplého

patricia077

patricia077, 15. 12. 2016, 12.12

to chápu..já to myslela ze zdravotních důvodů .-)

Kamibur, 15. 12. 2016, 5.00

Brr, ja mam rada teplo? Takze me to nelaka?

patricia077

patricia077, 15. 12. 2016, 12.12

Teplo máme asi rády všechny .-)

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 21.31

Moje kolegyně na to chodila a říkala, že se vždycky nechá zmrazit a pak se cítí jak znovuzrozená

Jamu, 14. 12. 2016, 22.19

To ji verim,protoze ja bych pošla =D

patricia077

patricia077, 15. 12. 2016, 10.52

Tak někdo to dělá i z kosmetických důvodů, ale to jsem na mysli neměla .-)

slunicko, 14. 12. 2016, 16.15

To je léčba zmrazenim určitého místa?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 21.31

Může být na části těla nebo i na celé

patricia077

patricia077, 15. 12. 2016, 10.52

Taky ano

Čertice, 14. 12. 2016, 16.00

Já viděla ty komory a tam bych šla jen v nejhorším případě

Adelinka, 14. 12. 2016, 19.33

Taky bych se tam dobrovolně nehnala

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 14. 12. 2016, 21.33

Nemám ráda zimu, ale kdyby to pomohlo, tak proč ne

patricia077

patricia077, 15. 12. 2016, 10.52

Já nemám ráda zimu, ale mě šlo o kožní problém na ruce

Jamu, 14. 12. 2016, 22.20

Nedala bych to

patricia077

patricia077, 15. 12. 2016, 10.52

Tak to jsem na mysli neměla, ale znám to .-)

rodinka

rodinka, 14. 12. 2016, 15.38

Osobni zkusenost nemam

Jamu, 14. 12. 2016, 13.49

To by byla moje smrt,neznam nikoho kdo by na to chodil

patricia077

patricia077, 14. 12. 2016, 14.45

Kryoterapie nejsou jen ty komory

Jamu, 14. 12. 2016, 16.10

Ok

Adelinka, 14. 12. 2016, 19.34

Moje taky

Pávinka, 14. 12. 2016, 12.28

slyšela jsem o tom, nemrazi to i tuk bunky?

patricia077

patricia077, 14. 12. 2016, 13.22

Asi taky ale me slo o zdr problém

pamp.eliska, 14. 12. 2016, 21.00

to je kryolipolýza nebo tak něco ne??

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů