kurz na pánevní dno
Vložil(a): patricia077, 4. 11. 2016 14.10
Kamarádka začala jednou za čas navštěvovat kurz na pánevní dno apod., myslela jsem, že je to jen pro těhotné či ženy po porodu, ale je prý pro všechny ženy..já zatím cvičila jen doma nebo pod dohledem rehabilitační...navštívily jste podobný kurz nebo?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
patricia077, 13. 8. 2021, 21.08
Jj ale musí se to dělat správně
Mygara, 25. 4. 2017, 18.17
u nás je kurz jógy na pánevní dno ,ale nechodím
Fuga, 24. 1. 2017, 10.19
já cvičila jen na kurzu pro těhotné, a pak doma a chvíli po porodu.
patricia077, 24. 1. 2017, 11.58
Lepší než nic
Michaela Malinová, 11. 12. 2016, 19.09
moje mamka dlouho obhlížela ty posilovače, nevím přesně jak to funguje ale dostala ho na narozeniny a pomohlo jí to
Michaela Malinová, 14. 12. 2016, 10.10
měla nějaký přístroj na posilování a užívala vitaminy, snažila se i cvičit ale má toho v práci strašně moc a chodila vyčerpaná domů takže byla ráda že se dostala do postele dala za něho asi 1500 prý , mrkněte na d-zdravi.cz z tama ho má. snad to brzy přejde, držím vám palečky eminko
patricia077, 7. 12. 2016, 21.45
záleží jaký problém, zkuste se poradit s fyzioterapeutkou
patricia077, 9. 12. 2016, 8.53
Já právě nevím jak jste to myslela ja napr cvičila cviky dle metody Mojžíšové nebo tak jinak jsou tu i poradny můžete se poradit
patricia077, 10. 12. 2016, 20.18
jasně že jsou, je toho plný youtube, koukněte tam a pak jsou tzv kegelovy cviky, vitamíny to fakt netuším a myslím, že ne ..
patricia077, 4. 11. 2016, 21.13
chápu
Katka, 4. 11. 2016, 20.36
Ne, ale musela jsem cvičit po porodu doma, měla jsem pokleslé pánevní dno. Spravilo se to.
patricia077, 4. 11. 2016, 21.13
Taky jsem po prvním těžkém porodu měla problémy...
patricia077, 4. 11. 2016, 21.13
Já právě zatím taky..a pak na rehabce..
patricia077, 4. 11. 2016, 21.14
Tak super dejte