kurz na pánevní dno

zobrazeno 2197×

Vložil(a): patricia077, 4. 11. 2016 14.10

Kamarádka začala jednou za čas navštěvovat kurz na pánevní dno apod., myslela jsem, že je to jen pro těhotné či ženy po porodu, ale je prý pro všechny ženy..já zatím cvičila jen doma nebo pod dohledem rehabilitační...navštívily jste podobný kurz nebo?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Gustawka, 12. 8. 2021, 23.17

Velmi dobré jsou Kegelovy cviky

patricia077

patricia077, 13. 8. 2021, 21.08

Jj ale musí se to dělat správně

Mygara

Mygara, 25. 4. 2017, 18.17

u nás je kurz jógy na pánevní dno ,ale nechodím

Fuga

Fuga, 24. 1. 2017, 10.19

já cvičila jen na kurzu pro těhotné, a pak doma a chvíli po porodu.

patricia077

patricia077, 24. 1. 2017, 11.58

Lepší než nic

Michaela Malinová, 11. 12. 2016, 19.09

moje mamka dlouho obhlížela ty posilovače, nevím přesně jak to funguje ale dostala ho na narozeniny a pomohlo jí to

Emina14, 13. 12. 2016, 19.00

A prosím prosím neoptala byste se jí? to by mě celkem zajímalo

Michaela Malinová, 14. 12. 2016, 10.10

měla nějaký přístroj na posilování a užívala vitaminy, snažila se i cvičit ale má toho v práci strašně moc a chodila vyčerpaná domů takže byla ráda že se dostala do postele dala za něho asi 1500 prý , mrkněte na d-zdravi.cz z tama ho má. snad to brzy přejde, držím vám palečky eminko

Emina14, 15. 12. 2016, 20.04

Děkuju moc ! mrknu na to děkuju všem co se ozvaly jste super holky

Emina14, 7. 12. 2016, 18.54

ahojky, mám ještě problémy se zády a nějaké větší cvičení nepřichází v úvahu, nevíte o něčem jiném?

patricia077

patricia077, 7. 12. 2016, 21.45

záleží jaký problém, zkuste se poradit s fyzioterapeutkou

Emina14, 9. 12. 2016, 8.30

no tak tohle jsem zrovna nemyslela, ale i tak dík

patricia077

patricia077, 9. 12. 2016, 8.53

Já právě nevím jak jste to myslela ja napr cvičila cviky dle metody Mojžíšové nebo tak jinak jsou tu i poradny můžete se poradit

Emina14, 10. 12. 2016, 18.26

nějaké třeba posilovače na pánevní dno nebo nějaké vitaminy nejsou ? nemáte vyzkoušeno ? jsou ty cviky i na netu ? že bych mrkla .

patricia077

patricia077, 10. 12. 2016, 20.18

jasně že jsou, je toho plný youtube, koukněte tam a pak jsou tzv kegelovy cviky, vitamíny to fakt netuším a myslím, že ne ..

lazna, 4. 11. 2016, 20.40

Cvičím doma.

benca, 4. 11. 2016, 20.38

to je nieco pre mna, mam drazdivy mechur

patricia077

patricia077, 4. 11. 2016, 21.13

chápu

Katka

Katka, 4. 11. 2016, 20.36

Ne, ale musela jsem cvičit po porodu doma, měla jsem pokleslé pánevní dno. Spravilo se to.

patricia077

patricia077, 4. 11. 2016, 21.13

Taky jsem po prvním těžkém porodu měla problémy...

Sooňaa, 4. 11. 2016, 19.39

Na kurz jsem nechodila,jen jsem mela cviky,ktere jsem cvicila doma

patricia077

patricia077, 4. 11. 2016, 21.13

Já právě zatím taky..a pak na rehabce..

Sooňaa, 4. 11. 2016, 22.57

Mne to doma stacilo

Čertice, 4. 11. 2016, 19.20

Já chodím teď. Jmenuje se to pohyb po porodu a je to pro všechny ženy. Chodím teď druhý měsíc a výsledky jsou alespoň na jejích stránkách úžasné. Tak pak dám vědět

patricia077

patricia077, 4. 11. 2016, 21.14

Tak super dejte

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů