Maminky kam s dětmi na podzimní prázdniny???

zobrazeno 2115×

Vložil(a): sestricka1989, 21. 9. 2017 13.41

Maminky poraďte mám 2 letého synka a chtěli bychom jet někam po Čechách na víkend někam kde bude vyžití pro děti jak ve vnitřních prostorách (když by nebylo hezké počasí) tak i venku . Děkuji za tipy a rady

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Elektra

Elektra, 11. 11. 2017, 14.36

Jednounačně můžeme vřele doporučit hotel Skalní mlýn v Adršpachu: www.skalni-mlyn.cz Nádherně zrekonstruovaný hotel na jedinečném místě u skalního města s prekrasnymi pokoji, dostatkem místa ve “společenské místnosti” uvnitř, super kuchyní a hlavně neskutečně milým personálem. Stojí to opravdu za to. Strávili jsme tam víkend a pojedeme tam zase.

vendy.z, 25. 9. 2017, 19.42

mě přijde, že všude se něco najde

jitkamety

jitkamety, 23. 9. 2017, 21.43

Za sebe muzu doporucit Krkonose tam jsme si to moc uzili

sestricka1989, 24. 9. 2017, 9.59

A mohu poprosit kam přesně ??? Děkuji

Mygara

Mygara, 23. 9. 2017, 21.36

známí byli v Harrachově a nemůžou si to vynachválit

benca, 23. 9. 2017, 16.59

aqupark tatralandia na slovensku

Nikoll, 23. 9. 2017, 9.47

My teď byli s dcerou 18m v Farmaparku Soběhrdy a za nás super byli jsme ubytování v hotelu v Choceradech asi 7km od Farmaparku, kde byl dětský koutek, výřivka atd. takže jsme měli zábavu i večer. Farmapark jako takový je obrovský, byli jsme tam dva dny, venku zvířátka, trampolíny, tubing, vnitří obří hřiště kde si malá vyhrála ani nechtěla ven nabídka jídla taky super, krmení zvířátek. Za nás skvělý, chystáme se tam příští rok znovu

Petra Schoberová, 24. 9. 2017, 6.37

To zní super

sestricka1989, 24. 9. 2017, 10.01

To zní super máte nějaké webové stránky??? Ubytování

jitkamety

jitkamety, 23. 9. 2017, 8.12

Za sebe muzu doporucit Krkonose tam jsme si to moc uzili

Žofinka

Žofinka, 23. 9. 2017, 6.16

u nás vyhraje asi chata napříští prodloužený víkend, pokud si manžel vezme dovolenou a chceme jet do Ústí

Kikinka30, 22. 9. 2017, 12.32

My jezdime liberec,babylon nebo sumava,modrava

Topik2, 22. 9. 2017, 6.03

Nam se líbí ve Frymburku Wellnes hotel uvnitř je aquapark

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů