Máte zkušenost s nebankovními půjčkami?

zobrazeno 8742×

Vložil(a): Hana44, 19. 8. 2017 11.12

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s nebankovními půjčkami? Slyšela jsem o https://www.hyperfinance.cz/pujcky/nebankovni-pujcky/, půjčoval si u nich někdo osobně? Děkuji za odpovědi

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Jitty, 13. 3. 2025, 9.56

Já mám zkušenost s autozastavárnou, když jsem potřebovala peníze, tak stačilo vlastnit auto a dát jej do zástavy, nemusela jsem dokládat příjmy, stačilo auto nafotit s TP a poslat Cash4Car, dostala jsem částku co jsem potřebovala, samozřejmě jsem musela po dobu co bylo auto v zástavě platit měsíční poplatek. Tato možnost jak rychle vyřešit situaci mi vytrhla trn z paty. Po pár měsících jsem auto vyplatila zpět a nyní už vím, že nemusím brát půjčku jen v bance, kde trvá spoustu času a úsilí než nějaké peníze půjčí.

radekpolert, 2. 2. 2020, 20.05

Pokud si chcete vzít nebankovní půjčku, tak jedině u prověřených poskytovatelů. Vyberte si půjčku až do 750 000 Kč na www.pujckypoctive.cz

Jana Bílá, 18. 5. 2018, 19.12

Ahoj, mám zajímavou radu kterou jsem dostala od kámošky na kávičce minulý týden. Taky jim chyběli peníze ale třeba jen na 14 dní, tak zastavili auto, které normálně dále využívali ... jejich webovky jsou myslím www.autozastavarna-werke.cz tak tam mrkni určitě hned pochopíš princip

Maradonamarek, 18. 4. 2018, 17.13

Ahoj, tam máš většinou dost vysokej úrok. Většinou tyhle nebankovky davaj skoro 20 procent. Nám už tam ani nepučej, takže když je nouze zastavíme auto na chvilku, může se v něm normálně jezdit akorát jím ručíte, jsou v Praze a odkaz je www.autozastavarna-werke.cz

V007A, 7. 12. 2017, 9.01

Já bych si nikdy nepujcila,vždy jsem si na vše vydělala.

Marusk

Marusk, 23. 10. 2017, 10.08

Zkusenost nemam, ale obvykle byvaji dost nevyhodne, tak bych do toho radeji nesla.

Jarka mmm, 24. 8. 2017, 22.17

neeee, dejte pokoj

vendy.z, 23. 8. 2017, 20.37

Ne nikdy jsme neměli takovou půjčku - jen bankovní, ale pak jsme ji do roka splatili (na auto).

Gabill, 22. 8. 2017, 19.01

Nemam skusenosti a ak to nie je vyslovene nevyhnutne, nedoporucujem. To je obvykle najrychlejsia cesta k exekutorovi.

Fuga

Fuga, 22. 8. 2017, 6.41

nepůjčovala jsem si, jsou to instituce, které půjčují těm, kterým banka nepůjčí a náležitě toho využívají

Hana44, 10. 1. 2018, 17.02

Právě, že v bance mi to tenkrát nevyšlo, tak jsem uvažovala nad tímto.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů