Moje trnitá cesta k domácnosti bez odpadu (zero waste)
Vloženo: 9. 2. 2018 12.46
pár postřehů o tom, jak to jde a někdy nejde.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 30. 1. 2021, 14.20
odpad netřídíme,neměla bych na to nervy
jitka46, 13. 5. 2020, 23.31
Můj také. Už se na to pomalu chystám.
WeruskaSK, 1. 1. 2019, 20.19
Uplne chapem. Mojim cielom je minimalizmus a zero waste ale este som ani nezacala a uz mam depku. Plastovy kontajner nam nestaci. Vecne plny. Cele zle
Žofinka, 17. 4. 2018, 13.17
Děláte super věc a nezbláznil se je také velmi důležité
dadinkamaminka, 23. 3. 2018, 10.13
Pro mě jsou to teda zbytečné starosti navíc. Třídím pouze na plasty,sklo a papír.Nic víc. Připadá mi to trochu nesmyslné,takhle se omezovat a dělat si s tim starosti,když si člověk uvědomí,že je jeden z 500lidí,kdo tohle dělá,přestane mu to dávat smysl..., Dnešní svět je plný odpadu a tím,že to bude dělat jeden člověk z té spousty,svět určitě nespasí.Tod můj názor.
jitka46, 13. 5. 2020, 23.32
A kdyby si to takto řekl každý....
Nemenovana.1999, 18. 3. 2018, 12.32
Presne tak triediť odpád treba a aj sa snažím už dlhé roky