Nebojte se přibývajících kilogramů v těhotenství
Vloženo: 22. 10. 2014 18.11
Každé normální těhotenství je bezpochyby spojeno s růstem váhy. Můžete přibrat devět kilogramů, ale také pětadvacet. Vyhnout se extrémnímu přibírání lze díky kombinaci správné životosprávy, pohybu a odpočinku.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 26. 12. 2020, 12.06
hah tak toho přibírání se vůbec nebojím první těhu +33kg druhé těhu +18kg třetí těhu + 15kg čtvrté těhu +13kg
Žofinka, 4. 7. 2018, 13.15
Já přibírala víc než bych měla
baru86, 3. 6. 2017, 21.50
Já dostávala spíš vynadáno, že přibírám málo =)
Mygara, 27. 3. 2017, 15.55
já jsem na konci těhotenství dokonce zhubla .-)
Fuga, 5. 2. 2017, 7.25
tedy lyžovat v těhu, jste odvážlivec. Já přibírání neřešla a váha se naštěstí dostala dolů po roce sama.
Aliisha, 6. 12. 2016, 22.04
Přibrala jsem 20 kg a teď mám ještě o 5 kg méně než před otěhotněním. V těhotenství jsem se snažila jíst střídmě.
Rulficka48, 29. 10. 2016, 11.39
Já kila nějak neřeším, naštěstí to na mě nejde ani nijak poznat..
jitka46, 7. 8. 2016, 23.37
Myslím, že je zbytečné se tím příliš trápit.