Nebojte se přibývajících kilogramů v těhotenství

zobrazeno 1071×

Vloženo: 22. 10. 2014 18.11

Každé normální těhotenství je bezpochyby spojeno s růstem váhy. Můžete přibrat devět kilogramů, ale také pětadvacet. Vyhnout se extrémnímu přibírání lze díky kombinaci správné životosprávy, pohybu a odpočinku.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Fun, 18. 7. 2021, 7.57

Prvni tehotenstvi 9 kg tak ted jsem podruhe tak doufam, ze to bude max. 10 kg?

Aneta Jiřičná Bendiková, 26. 12. 2020, 12.06

hah tak toho přibírání se vůbec nebojím první těhu +33kg druhé těhu +18kg třetí těhu + 15kg čtvrté těhu +13kg

Ivana.78, 12. 12. 2019, 2.04

Já přibrala asi 5 kg

Žofinka

Žofinka, 4. 7. 2018, 13.15

Já přibírala víc než bych měla

baru86

baru86, 3. 6. 2017, 21.50

Já dostávala spíš vynadáno, že přibírám málo =)

Mygara

Mygara, 27. 3. 2017, 15.55

já jsem na konci těhotenství dokonce zhubla .-)

Fuga

Fuga, 5. 2. 2017, 7.25

tedy lyžovat v těhu, jste odvážlivec. Já přibírání neřešla a váha se naštěstí dostala dolů po roce sama.

Aliisha

Aliisha, 6. 12. 2016, 22.04

Přibrala jsem 20 kg a teď mám ještě o 5 kg méně než před otěhotněním. V těhotenství jsem se snažila jíst střídmě.

Rulficka48

Rulficka48, 29. 10. 2016, 11.39

Já kila nějak neřeším, naštěstí to na mě nejde ani nijak poznat..

jitka46

jitka46, 7. 8. 2016, 23.37

Myslím, že je zbytečné se tím příliš trápit.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů