Nejhorší kosmetické zlozvyky: jak se jich zbavit
Vloženo: 6. 12. 2015 21.18
kosmetika pro maminku
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
milujici.teticka36, 21. 4. 2023, 9.20
Já si myslím, že ženy se naprosto zbytečně třeba bojí chodit na kosmetiku nebo modeláž nehtů ... Já sama chodím do salonu k beautiful-me.cz/modelaz-nehtu a přijde mi, že ty peníze se vyplatí. Doma bych se s tím patlala strašně dlouho a moc dlouho by to nevydrželo. Kromě toho bych to neměla ani tak pěkné. Takže prostě si myslím, že těch zlozvyků by se člověk zbavil, kdyby jednou za čas zašel někam do studia.
Mygara, 2. 3. 2017, 14.20
někdo má zlozvyk od dětství, tak je težké se ho zbavit
Fuga, 30. 1. 2017, 7.59
mytí obličeje také někdy odfláknu, ale snad to není taková hrůza, když se nemaluji
Zuzka Čtvrtečková, 22. 12. 2015, 22.30
Přiznávám, že občas to odličování taky flákám, ale kousat si nehty bych nemohla, to je snad nejhorší zlozvyk.
Katka, 7. 12. 2015, 8.50
Já bych ani nemohla jít spát neodlíčená, přišla bych si jako kdybych šla spát špinavá ;o)
louskacek2, 6. 12. 2015, 21.27
Tak mne se tyka v podstate jen to odlicovani a to tedy dost casto flakam vycistit na noc plet a napatlat necim na nocni regeneraci. A s pribyvajicim vekem bude videt cim dal vic:-)