Nosítka x šátky a zimní nošení

zobrazeno 3872×

Vložil(a): k.o.r.i.n.e.k, 16. 10. 2016 16.27

Kdo nosíte miminka v šátku či nosítku, jak to řešíte v zimě? Já nechtěla utrácet za speciality a koupila jsem si větší bundu a zapínala malého pod mojí bundu. A jaká máte nosítka či šátky? Já mám šité nosítko od jedné maminky co šije na zakázku viz. fotka.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Andrea Poliaková, 18. 6. 2022, 14.38

Mám nosítko od Rischino, v e-shopu jsem si koupila rovnou nosící softshell bundu a je nám teplo celou zimu.

Romanka40, 26. 11. 2019, 18.06

Ja mam satek a 2 nositka (maggion zeiky od narozeni a Kibi od 4m). A nosim jen v satku, je to pro me daleko pohodlnejsi. A mam teda soft kapsu, co jsem mela k nositku.

Misacek, 19. 12. 2017, 9.14

Ahoj všem Já teda nejsem zastánce šátků, ale mimi nosím, mám nostíko. Jinak v zimě to řeším tak, že ho mám pod kabátem, co jiného

basti, 17. 10. 2017, 21.02

Já mám šátek i nosítka. V šátku už nenosim, snažím se ho prodat. Nositko je pro mě pohodlnější. Mám Kokon a Andalu. Víc mi sedí Andala. A na zimu mám nosici kapsu a pod to nosici mikinu od Vilibaldo. Ta je boží!!

Mygara

Mygara, 11. 8. 2017, 11.25

až tak jsem nenosila, tak jsem měla větší bundu a stačilo

Kikinka30, 15. 3. 2017, 7.54

Milujeme koupelnu a pradlo,prani a kdyz pracka zdime,to je legrace

Fuga

Fuga, 12. 1. 2017, 14.24

já mám taky obr bundu .-) A nosím ho v Manduce (no, teď už moc ne)

Lenča Pešková, 5. 11. 2016, 19.22

Já vařím s malou na lince a pomáhá mi? je to kolikrát boj, ale zatím se nic nerozbilo? ale zároveň je i uvařený?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 19.33

To bych měla uvařeného i syna Teď hodně věcí dělá se mnou

Lenča Pešková, 5. 11. 2016, 19.45

Syn na česneku? takový recept neznám? miluje pouštět pračku? hraje při zapnutí a vypnutí melodií a to je zábava?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 21.07

Syn je takový machr, že já vyhazuji z bedny na zem co je k vyprání a on to hází do pračky On praní miluje a pak ještě přinese lavor

Lenča Pešková, 5. 11. 2016, 12.36

Taky mám usitou vsadku. Připadlo by mi zvláštní mít ji na bundě?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 12.37

Já měla malého pod bundou na břiše bez vsadky

Lenča Pešková, 5. 11. 2016, 13.07

První rok to šlo? teď už ne, buď jsem strašně přibrala, malá vyrostla, nebo se mi srazila bunda?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 13.10

Tak syn má rok a půl a venku už v nosítku moc být nechce, cupitá sám Takže mám vyřešeno

Lenča Pešková, 5. 11. 2016, 13.12

Tak to máme prcky skoro stejně starý? akorát ta moje necupitá? je to taková moje lenoška? takže si užívám nošení? ale ráda bych aby už začala?

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 5. 11. 2016, 19.08

Já ho nechávám hodně chodit a když si chce odpočinou tak jde do kočáru, nosím jen doma při vaření a uklízení Ale dřív jsem nosila hodně

Sooňaa, 18. 10. 2016, 21.07

My budem ted nosit prvni zimu a poridila jsem si softsheel bundu se vsadkou... ale pry jde I mimco poradne oblect a dat na svou bundu. My mame nositko kokon

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 18. 10. 2016, 22.59

Já když ho pořádně navlékla tak řval že mu je vedro On se o maminku zahřeje

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů