O nožkách a botkách pro nejmenší
Vloženo: 24. 5. 2016 21.28
Začíná vaše dítě s prvními krůčky? Lenka Gajdoštíková se s námi podělila o její zkušenost s výběrem botiček pro své děti.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 12. 1. 2021, 11.16
první botky dávám až když mi kluci začali chodit.
Náš syn má sice ještě na chůzi pár měsíců čas, ale o barefoot jsme přesvědčeni. Já sama jsem si jedny koupila a jsem spokojená, budu pořizovat další. Pravdou je, že žijeme na vesnici, takže budeme často na loukách a v lese, ale i po asfaltu občas musím přejít a jsou pohodlné.
Žofinka, 27. 6. 2018, 2.13
Vzala jsem si článek k srdci
Marusk, 23. 10. 2017, 14.15
Zustavame u klasickych s pevnym opatkem, ale aby byly dost mekke.
Pimpula Bambula, 27. 8. 2017, 10.09
Jak tak sleduji je docela problém se zorientovat v botech. Někde čtu články, že BF boty nejsou vhodné, že se v nich člověk musí naučit chodit, že nejsou vhodné na asfalt a beton. Jaké pak koupit dítěti botky. Můj syn (5 let) nosí klasické boty. Teď jsme mu koupili BF botky. Líbí se mi, že tyto boty neutiskují prstíky, že jsou na jeho širokou nohu. On si je taky pochvaluje. Ale jak ho naučit správně chodit v těchto botách? Když v nich poprvé vyšel ven, každý se zajímal, co to má za boty. A na odpověď jsem slyšela jen, že to přece není obuv do města na asfalt a beton. Ale přece nemáme ve městě jen beton a sfalt, co obrubníky, tráva, kamínkové hřiště, .... Přece nechodíme jen po cestách a chodnících. A když nějaké klasické "zdravotní" boty, tak i ty nejširší (pokud nějaké seženu) budou stále utiskovat alespoň palec, protože budou mít kulatou špičku.