Odmítla jste některá test na těhotenskou cukrovku?
Vložil(a): Jarka mmm, 24. 11. 2016 9.05
...?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 14. 4. 2017, 16.55
neodmítla, nebyl důvod
Izabella16, 27. 1. 2017, 14.58
Nee... bylo to nepříjemné, ale žádné drama to nebylo Neboj se toho Má to smysl...
já mám fakt strach z injekcí a hlavně z braní krve, protože to trvá douho. A navíc tady u té cukrovky se vezme krev, pak se musí pít, pak čekat cca 2 hod.... nejíst nepít nic jinýho, pak se bere zase krev... už jen ten pocit a je mi blbě. Já když musím na krev nalačno, stejně si dám ráno hořký kafe, který zbožňuju a sebou beru coca-colu. Cukr mi pomůže, když se potom napiju. A před si dám aspoň panáčka coly
Lusesita25, 29. 11. 2016, 7.57
Nevim proc odmitat, cekala jsem to horsi nez to bylo. Proste naber, vypiti sladky limosky, zas naber, no a nakonec posledni naber a odchazela jsem.
Lusesita25, 29. 11. 2016, 9.24
Tak kazda jsme jina, me to treba nevadilo, rakze taky nevidim divid proc odmitat u druheho.
Zuzka Čtvrtečková, 25. 11. 2016, 10.10
Neviděla jsem důvod proč odmítnout, i když teda nesnáším cokoli slazeného natož přeslazený čaj