pieskovisko
zobrazeno 436×
Vloženo: 17. 6. 2017 11.26
prsty
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 24. 2. 2018, 4.03
Já jim někdy musím mýt nohy rovnou po písku
Fuga, 16. 8. 2017, 11.28
já jim to také říkám:-) a kolik je toho po kapsách a v botech
k.o.r.i.n.e.k, 3. 7. 2017, 16.55
No jo syn si také vždycky z písku přinese pískoviště domů
k.o.r.i.n.e.k, 3. 7. 2017, 16.56
Také jsem si říkala a kolik toho zbude třeba v bábovičkách atd
patricia077, 17. 6. 2017, 11.58
))))