pieskovisko

zobrazeno 436×

Vloženo: 17. 6. 2017 11.26

prsty

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

VaJána, 5. 8. 2019, 8.51

Naprostá klasika kdybychom to sesypávali dohromady tak už máme taky pískoviště

Evanessa, 8. 8. 2018, 18.45

Si ho po troškách bere domů

Mildret, 18. 5. 2018, 6.17

A za chvilku si ho přenese ze školky domu .

Žofinka

Žofinka, 24. 2. 2018, 4.03

Já jim někdy musím mýt nohy rovnou po písku

Minnie, 13. 10. 2017, 13.17

U nás je ho nejvíc v botách

Fuga

Fuga, 16. 8. 2017, 11.28

já jim to také říkám:-) a kolik je toho po kapsách a v botech

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 3. 7. 2017, 16.55

No jo syn si také vždycky z písku přinese pískoviště domů

tajtrdlík, 19. 6. 2017, 13.45

Ještě pár prkýnek a je to...

Zdeňka S., 18. 6. 2017, 12.21

Když si takhle donese písek každý den, tak může mít svoje pískoviště doma

Tenderka, 18. 6. 2017, 13.34

veru, asi ho zacnem zbierat

annahb, 19. 6. 2017, 15.00

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 3. 7. 2017, 16.56

Také jsem si říkala a kolik toho zbude třeba v bábovičkách atd

patricia077

patricia077, 17. 6. 2017, 11.58

))))

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů