PiPoPu
Vloženo: 13. 6. 2016 13.25
co si vezmu za hračku
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 19. 3. 2018, 2.31
To si opravdu natvrdlá
Mygara, 28. 11. 2017, 13.14
hlavní je, že si ji nakonec vzal
Fuga, 9. 11. 2017, 5.22
hlavně že věděl, co chce on
k.o.r.i.n.e.k, 22. 11. 2016, 22.19
No tak se trochu netrefil no
louskacek2, 17. 6. 2016, 8.31
U nás učíme v rámci logopedie slova na B a P a je to boj. Samozřejme povídá i slova mimo.
Zuzka Čtvrtečková, 15. 6. 2016, 20.59
vondraskova-edita, 15. 6. 2016, 14.39
vesela vtipna hlaska