Podzim se vším všudy :)
Vloženo: 25. 10. 2015 8.23
nemoc, podzim, štěstí :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 18. 5. 2018, 16.02
Úplně to vidím v živých barvách
slavuska, 13. 1. 2018, 17.22
krásně napsané
Mygara, 3. 3. 2017, 13.49
nemocné dítě stojí vždy za to, ale nemocný rodič je ještě větší kalibr .-)
Fuga, 28. 1. 2017, 18.57
nejhorší nebo snad nejlepší je ta jistota, že se to bude zase opakovat
To mě pobavilo jak výstižné to je. Takovou nemoc s horečkama jsem měla když byly starší dceři 2 měsíce, kojená, budila se k jídlu v noci pravidelně po třech hodinách a ještě trpěla na koliky. Venku 15 pod nulou takže aby si ji vzal někdo do kočárku ven bylo nemyslitelné a stejně bych byla nervózní že tam někde venku pláče a hledá maminku... Překlepala jsem to vzhledem ke kojení jen s ibalginem, ale dodnes říkám už nikdy horečky nechci dokud dětem nebude aspoň 15 let
Katka, 25. 10. 2015, 19.24
Ufff, ještěže mám manžela a babičky, když je nejhůř, tak pomohou ;o)
Jorika Yorick Pagliaccio, 26. 10. 2015, 11.13
Já jsem se kvůli rodině odstěhovala nedávno z Prahy do Chebu, lákala mě ta představa pomoci. Vydržela jsem to dva týdny a jsem zpátky Ale ta pomoc chybí.. Jen jsem zjistila, že to nevyměním za to, že se tady cítíme doma. Ale tohle bylo strašnýýý, už nechci být nemocná