Podzimní plachetnice
zobrazeno 553×
Vloženo: 22. 10. 2016 12.04
Nyní je čas na výrobu takových krásných lodiček, máme oříšky i listy.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 11. 7. 2017, 13.05
Hezké lodičky, vždy jsme dělali jen s voskem, ale toto je také pěkné
Petra Schoberová, 2. 12. 2016, 6.47
krása
Rulficka48, 28. 10. 2016, 15.50
Super tradice
nikihiphop, 24. 10. 2016, 19.37
dělám vždy na podzim všem se nám to líbí
Kouzelný Balíček, 22. 10. 2016, 18.49
Paráda, určitě vyzkoušíme
jitkamety, 22. 10. 2016, 17.22
Hezky napad