Pokec o všem možném
zobrazeno 606×
Vložil(a): Amerix, 4. 12. 2021 17.42
Ahoj, ráda bych si s někým v této nelehké době sociálních vztahů poklábosila o čemkoli alespoň virtuálně.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
LucieS, 5. 12. 2021, 11.11
A kde žiješ? V USA?
LucieS, 5. 12. 2021, 21.46
Tak to docela i trošku závidím. Musí to tam být krásné, i když tam život asi není jednoduchý co? Cože tě tam zavál vítr?