Pokec o všem možném

zobrazeno 606×

Vložil(a): Amerix, 4. 12. 2021 17.42

Ahoj, ráda bych si s někým v této nelehké době sociálních vztahů poklábosila o čemkoli alespoň virtuálně.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

krisstaZ, 1. 1. 2022, 21.58

tak jsem koupila, tak podám recenzi, jaký to mělo úspěch

krisstaZ, 29. 12. 2021, 20.47

holky máte zkušenosti se stránkou a produkty cbdsvet.cz? Premyslim, zda to partnerovi koupit.. olej třeba

Minnie, 7. 12. 2021, 20.23

Ahoj, taky si ráda pokecám o čemkoli vyjma kovidu, očkování, opatřením atd.

Gustawka, 4. 12. 2021, 18.24

Ahoj, ráda si popovídam,

Amerix, 4. 12. 2021, 17.45

Ahoj, ráda bych si s někým v této nelehké době sociálních vztahů poklábosila o čemkoli alespoň virtuálně. Žiji v zahraničí, takže s češtinou moc do kontaktu nepřijdu. Budu ráda za kohokoli, kdo má chuť si ve slušnosti pokecat. Emma

LucieS

LucieS, 5. 12. 2021, 11.11

A kde žiješ? V USA?

Amerix, 5. 12. 2021, 18.59

Ano, ziju v Los Angeles, v Kalifornii

LucieS

LucieS, 5. 12. 2021, 21.46

Tak to docela i trošku závidím. Musí to tam být krásné, i když tam život asi není jednoduchý co? Cože tě tam zavál vítr?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů