Poporodní blues

zobrazeno 2018×

Vložil(a): KackaPJ, 16. 3. 2016 21.30

Zkušenosti s touto "lehkou" formou deprese? Hormony se občas vzbouří... Do kdy jste občas poplakávali?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 2. 1. 2018, 15.02

na mě to naštěstí nepřišlo

jitkamety

jitkamety, 24. 7. 2017, 10.32

Ja teda nikdy moc nepoplakavala

Peťka Skoumalová, 11. 2. 2017, 12.38

U mě to trvalo zhruba 5 týdnu než jsem se dala úplně dohromady. A poplakávání je slabé slovo , já přímo hystericky řvala, vůbec jsem nemohla být sama - chvílemi jsem i přemýšlela jestli je to pořád ještě normální, nebo mám hledat odborníka. Nějak jsem měla pocit, že to nezvládnu, že už nemám kam uniknout, že je na mě někdo závislý a já nemůžu selhat. Popravdě mi skončil "bezstarostný život" a to jsme si myslela kolik mám starostí K tomu se ještě přidaly poporodní bolesti, velké problémy s kojením. Ale jak se říká, čas všechno vyléčí a dnes už se tomu jen směji

Fuga

Fuga, 2. 12. 2016, 9.31

já nepoplakávala, jen jsem byla více lítostivá, ale jak dlouho? Přijde mi že pořád

Lusesita25, 11. 10. 2016, 8.12

Kvuli vycitani ze za vady u syna muzu ja jsem brecela nejmene jeste tri tydny po porodu.

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 9. 10. 2016, 18.37

Já tedy nevím, ale já jsem nějak moc nepoplákavala, já měla jiné starosti

V007A, 1. 8. 2016, 7.29

Tak měsíc po porodu.

luciusmius, 24. 4. 2016, 22.34

koukám, že v tom nejsem sama. Já jsem byla vždycky cíťa, ale co se nám narodila dcera brečím i u pohádky a to jí budou za dva měsíce rok.

benca, 20. 3. 2016, 13.56

no ja nemam veru cas na depresie, kto zije naplno , na to urcite nema ani pomyslenie

Minnie, 17. 3. 2016, 20.09

Já teda to co tu všichni popisují neznám po porodech jsem brečela jen při pobytech v porodnici a to proto, že nemocnice nesnáším. Psychicky to tam nedávám. Jakmile nás propustili, byla jsem ok. Že by mě rozbrečelo něco v tv to ne... Co mám děti tak mi vadí ještě víc nasilí páchané právě na dětech. Nebo nemocné děti. To je mi do breku. A dojmou mě mé děti, naposledy starší na vystoupení ve školce, když ji učitelka přede všema pochválila, že ona je nejšikovnější

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů