Porodní plán

zobrazeno 541×

Vloženo: 11. 1. 2017 10.23

Co to je porodní plán a jak ho sepsat?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Minnie, 24. 1. 2021, 14.29

Porodní plám je super, u každého porodu jsem ho měla. Ale nebylo tam nic extra. Hlavně že nechci nástřih pokud nebude opravdu nutný, že chci bonding, aby byl u vyšetření novorozence manžel a že chci být o všem plně informována. Vše je o domluvě.

ani jednou jsem si porodní plán nepsala.

Teryk92, 11. 11. 2018, 14.54

Už mám porodní plán připravený, tak snad budu mít štěstí

Žofinka

Žofinka, 21. 6. 2018, 8.18

Nic jsem neměla, dalo se krásně domluvit až na místě

Zdeňka S., 24. 5. 2018, 9.41

Já jsem si žádné plán nepsala , chtěla jsem to mít co nejdříve za sebou

vendy.z, 14. 12. 2017, 18.24

to jsem nijak neřešila...ale od toho jsem tam také měla manžela

editak, 2. 8. 2017, 11.17

plán jsem neměla...v listinách všude, že si můžu vzít s sebou vlastní CD, atd....byl to takový fičák, že na nic nebyl čas, a muž jak přijel, tak tam byl, bez oděvu, v botech....

mckvak, 4. 7. 2017, 17.38

U prvniho jsem porodni plan nemela, u druheho porodu ano, ale ten sel tak rychle ze jsem si na to nevzpomela

Mygara

Mygara, 19. 3. 2017, 12.12

on si člověk může něco sepsat, načíst a pak ve skutečnosti to může být úplně jinak, protože praktické zkušenosti nemá

Cherrynka, 19. 2. 2017, 19.16

No já jsem nic neměla a snad mě to ani nenapadlo a ted toho lituju, protože by mě to bavilo prostě mi to úplně vypadlo z hlavy

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů