Příroda je mocná čarodějka :)
Vloženo: 19. 1. 2015 17.53
Jak si nás naše Vanesska i přes první nezdary našla :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 26. 5. 2018, 16.39
Ta zatracená hlava, kdyby to šlo tak lehce
Mygara, 9. 3. 2017, 10.48
vypustit z hlavy opravdu zabírá
Fuga, 23. 1. 2017, 10.11
některá životní rozhodnutí jsou osudná, ale je dobře, že jste se dětí i tak dočkala
Petra Schoberová, 17. 2. 2016, 6.36
V tom "vypustit z hlavy" s vámi souhlasím, mame to nějak podobně o miminko jsme se snažili dva roky a pak,když jsme se přestěhovali,já zapomněla a buuum máme doma 9měsíčního prcka .. jSEM ráda že vám to dobře dopadlo a užívejte si holčiček