Příroda je mocná čarodějka :)

zobrazeno 1154×

Vloženo: 19. 1. 2015 17.53

Jak si nás naše Vanesska i přes první nezdary našla :)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Žofinka

Žofinka, 26. 5. 2018, 16.39

Ta zatracená hlava, kdyby to šlo tak lehce

Minnie, 2. 1. 2018, 17.05

Vypustit z hlavy... ale to nejde tak lehce vím z vlastní zkušenosti

Kikinka30, 29. 4. 2017, 20.32

To je dobre,ze jste to zvládla s vse se podařilo

Mygara

Mygara, 9. 3. 2017, 10.48

vypustit z hlavy opravdu zabírá

Fuga

Fuga, 23. 1. 2017, 10.11

některá životní rozhodnutí jsou osudná, ale je dobře, že jste se dětí i tak dočkala

Fun, 4. 1. 2017, 20.36

No ja na to nemyslela a slo to hned?

Petra Schoberová, 17. 2. 2016, 6.36

V tom "vypustit z hlavy" s vámi souhlasím, mame to nějak podobně o miminko jsme se snažili dva roky a pak,když jsme se přestěhovali,já zapomněla a buuum máme doma 9měsíčního prcka .. jSEM ráda že vám to dobře dopadlo a užívejte si holčiček

Itany, 23. 9. 2015, 20.46

Krásné a gratuluji k holčičkám:)

mckvak, 2. 6. 2015, 17.56

Krasne a dojemne )

DenisaC, 2. 6. 2015, 11.45

To je hezké A držte se, přijít o miminko je strašné.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů