Rakovina je tak ošklivý slovo
Vloženo: 22. 1. 2017 6.30
Náš první tejden s diagnózou rakovina prsu. Jako na kolotoči nahoru a zase dolu a pak zase znova.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 11. 2. 2021, 13.07
přeji jen a jen hodně štěstí
Žofinka, 25. 4. 2018, 14.10
Tedy, musím popřát jen hodně štěstí a držte se
pouzarovaj, 17. 2. 2017, 20.25
Držím Vám pěsti!
Martaaa, 16. 2. 2017, 5.51
Sleduji Vas na MK a jste uzasna, vim, ze to zvladnete! Drzte se!
Mygara, 15. 2. 2017, 9.02
držte se, každá nemoc je potvora, ale rakovina je opravdu had. Vaše skvělá rodina Vás podrží nejvíce
Adrianita, 4. 2. 2017, 20.46
Držím pěstí a přeji hlavně zdraví!
Aliisha, 26. 1. 2017, 22.28
Přeji hodně sil. Věřím, že se vše obrátí a bude to dobré!!!!