Rizika chybného nášlapu aneb jak správně vybrat první botičky?
Vloženo: 30. 5. 2015 11.29
dvsdfv
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 15. 1. 2021, 17.05
vybírat boty je fakt hrůza.
Žofinka, 3. 7. 2018, 8.29
Nejhorší je pořád myslet na tu kontrolu velikosti
Mygara, 28. 3. 2017, 16.51
ten nadměrek 10-15 mm je docela dost na první boty
Fuga, 24. 11. 2016, 10.41
vybrat boty je hrůza
Pro nás to právě začíná být aktuální. V botách mám ale jasno - doma na plovoučce protiskluzové ponožky, kde to jen jde naboso, kde to nepůjde barefoot botky maximálně s opatkem (nikoli s pevným kotníkem, to je hloupost, kvůli které se kotník nezpevní, ale naopak ochabne - jako dítě jsem kvůli tomu měla 2x do roka výrony).
Zuzka Čtvrtečková, 18. 11. 2015, 22.25
První botky byly s žirafou, předtím měl capáčky různých druhů a barev
Jak ko traproduktivni clanek..napred chuze na boso zdrava.pote zavrit nihu do pevne boty....zavrene nohu do pevne boty.ona se vytvaruje podle boty.a pak se zuje.a klenba se borti...kdyby dite chodilo co nejvic bosky a v minimalistickych botech...klenba a svaly se vytvori diky volnenu pohybu a to ze noha svaly posiluje..proc ma kazde druhe dite krice malicky.vbocene palce.vpadene kotniky a ploche nohy?????ano presne...protoze nosi spatnou obuv;)