Rodinné náhody

zobrazeno 544×

Vloženo: 5. 12. 2016 12.35

Je to zvláštní...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

tak to jsou krásné náhody

Žofinka

Žofinka, 5. 5. 2018, 21.27

To je dobrá teorie u vás

Mygara

Mygara, 20. 2. 2017, 17.48

někdy se to tak opravdu sejde

Fuga

Fuga, 19. 1. 2017, 17.18

tak to je sranda. U nás je tchyně narozená stejný den jako můj brácha a manželův děda

L.janicka.l

L.janicka.l, 17. 12. 2016, 20.34

Ja sem syna porodila den po pritelovo narozeninach, jinak jsou u nas skoro vsichni narozeni v zari

Mildret, 14. 12. 2016, 2.33

Asi o moc nahodach nevím. Tohle není náhoda ale i tak mám ty daty ráda jsem narozená v posledním dnů vodnáře. Moje neteř se narodila první den vodnáře. Když mi sestra oznámila že čeká druhou neteř , Termín vycházel přesně v půlce. Mamka za mnou přišla a říká : neee třetí vodnářku do rodiny ?? To snad ne :-) myslela to ze srandy ale má pravdu že má holky Vodnářky jsme divoké a nevyzpytatelné

ppetaa27, 9. 12. 2016, 16.30

Zrovna v rodině to není, ale muj kamarad je narozeny na muj svatek a ja jsem narozena zase na jeho, takze je to taky celkem vtipny

Minnie, 12. 1. 2017, 12.23

To jo, to je dobrý

Jana82

Jana82, 8. 12. 2016, 13.39

Dcera se narodila v 18:15 h a má ten čas i v datu narození 21.8.2015.

korinka, 7. 12. 2016, 13.48

jojo, "náhod" máme plno,ale bohužel né tak veselých..ted tím dost žiju a nerada bych do diskuse vtahovala chmury.. Ale vy to máte fakt dobrý o))

Jamu, 6. 12. 2016, 17.04

Teda,to je mazec.U nas v rodine je nejvic raku,jeden bratranec 4.7,druhy6.7,sestrenice 6.7,teta 6.7,ja 7.7

Minnie, 12. 1. 2017, 12.24

Aspoň můžete sfouknout všechno při jedný oslavě

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů