Rýže s houbovou omáčkou, kuřecím masem a cuketou

zobrazeno 846×

Vloženo: 12. 10. 2014 13.42

kjbůb

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

VaJána, 19. 1. 2023, 18.34

To vypadá dobře. Také nám vždy zbyde půlka kuřete ,tak většinou děláme rizoto .

mikjana, 30. 5. 2021, 20.39

Houbové omáčky doma máme moc rádi, vyzkouším i tuto kombinaci.

Bap, 1. 2. 2021, 12.55

S tou cuketou to vypadá zajímavě

simsim, 31. 12. 2020, 20.32

Určitě to bude dobrota, mám ráda kombinaci hub a cukety s kuřecím masem

danuse11, 1. 11. 2020, 13.35

musím vyzkoušet tohle jsem jěště nezkoušela vypadá to krásně

nancy, 25. 9. 2020, 11.15

Recept vypadá dobře, věřím, že bude i dobrý.

Žofinka

Žofinka, 31. 1. 2019, 15.27

Jak ty recepty pročítám, tak mě honí střídavě hlad, chuť a žízeň, to je tak dobře udělané

Zdeňka S., 6. 4. 2017, 14.02

Jé, dala bych si hned, tohle já můžu

Aliisha

Aliisha, 14. 1. 2017, 21.26

Hm, to vypadá moc dobře

Rulficka48

Rulficka48, 31. 10. 2016, 23.02

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů