Sedací vak pro děti

zobrazeno 267×

Vloženo: 18. 12. 2016 18.14

?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Úča, 12. 2. 2021, 16.07

Také uvažuji o ušití vnučkám

Handulina, 9. 2. 2021, 18.44

Dobrý den, ten je krásný a jednoduchý. Nemáte prosím někdo tip, jaké zvolit rozměry pro dospělé? Ráda bych je ušila prosvé pubertální dcery Děkuji

babca216, 31. 1. 2021, 19.45

Super, už delší dobu přemýšlím ho vnučkám ušít

Trendyterka

Trendyterka, 29. 7. 2019, 10.11

Jsi moc šikovná je krásný a určitě pohodlný

VaJána, 4. 1. 2019, 11.57

To je dobrý nápad. To by se dětem libilo

Gabill, 2. 1. 2018, 17.16

Já som tiež chcela dcére vyrobiť taký veľký, ale odradila ma cena tých polystyrénových guličiek. Len tá náplň stála skoro toľko, čo hotový vak.

pouzarovaj

pouzarovaj, 1. 8. 2017, 20.38

Nevypadá to moc složitě, to bych mohla vyzkoušet - děti by byly nadšené.

mirka244, 24. 1. 2017, 21.25

těším se až to zkusím

Zlata1, 19. 12. 2016, 9.10

Je to pěkný, ale síť to ručně tak bych u toho nevydržela. Šicí stroj nemám. Kdybych, ale měla tak bych to klidně ušila. Vypadá to skvěle....

Petra Schoberová, 19. 12. 2016, 7.37

moc krásný vak, pěkná látka

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů