Sex v tehotenstvi nalada, chute....

zobrazeno 2411×

Vložil(a): louskacek2, 7. 9. 2015 14.05

Holky docela by me zajimalo jak to mate vy ja co jsem tehule tak pri obouch v prvnim trimestru chute byli. V druhem obavy a uz jsem moc nechtela a ve tretim chybi absolutne chut pac furt neco boli, unava atd.

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

milujici.teticka36, 24. 8. 2022, 8.26

To je pravda tohle.

Žofinka

Žofinka, 7. 2. 2018, 16.23

já byla od počátku jak velryba, tak to ani moc nešlo....

Mygara

Mygara, 29. 1. 2018, 15.10

já jsem na tom byla podobně, ale já se bála od začátku

Pavla T., 1. 3. 2017, 0.08

Jak u prvního tak teď u druhého těhotenství chuť je a nic se nemění od normálního stavu. První porod jsme po termínu divoce vyvolávali ... a stejně to nepomohlo ?

Aliisha

Aliisha, 19. 12. 2016, 21.16

My měli od 20tt zákaz, tak nebylo co řešit.

Fuga

Fuga, 24. 11. 2016, 9.35

tak to já měla strach celé těhotenství a díky tomu asi ani ta chuť nebyla

k.o.r.i.n.e.k

k.o.r.i.n.e.k, 19. 10. 2016, 9.35

Já chtěla často, ale manžel se bál, ale vždy to stejně bylo

Lusesita25, 10. 10. 2016, 18.45

Ja musela az chlapa ukecavat aby ten sex byl ja mohla furt a on se bal aby malemu neublizil. Po zjisteni ze nam neublizi si dal rict pokazde kdyz ja mela naladu.

Leňulka, 11. 6. 2016, 8.28

Já měla v těhu chuť pořád, vůbec mi nebylo špatně apod. takže bych chtěla nejradši furt ale dr to viděl jinak a celé těhu jsme zákaz hrozný období a dlouhý, jak já se těšila až budem moci, takže jsme pak ani 6nedělí nedodrželi, cítila jsem se dobře a nic mi nebylo takže jak to šlo pustili jsme se do toho

Tereza Pauková (mrkew)

mrkew, 26. 4. 2016, 20.11

U nás byl sex ok kW konci už horší skrze břicho manžel ale respektoval to ze to třeba boli a přestalo se

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů