Spaní v ložnici nebo v pokojíčku?

zobrazeno 1411×

Vložil(a): Janna, 9. 3. 2017 11.48

Maminky, zařizujeme pokojíček a přemýšlela jsem o tom, že až se nám malý narodí, tak bude spát hned v pokojíčku. Máme zatím zachované dveře mezi ložnicí a pokojíčkem. Chtěla jsem se zeptat, jestli s tím některá máte zkušenost a jaký na to máte názor.? Děkuji :-)

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

viktorie12, 22. 10. 2021, 23.35

Tak to já jsem měla postýlku tedy u postele, bych se bála ji mít vede v pokoji. Nicméně teď už jsme větší a zařizujeme již nový pokojík. Tak bych se ráda zeptala kde jste pořizovali klasické postele dětem (90x200).

karlaaa, 24. 10. 2021, 22.38

My máme komplet pokojik od nabytek-mikulik.

viktorie12, 28. 10. 2021, 19.08

A jste s nimi spokojeni? Dívala jsem se na jejich stránky a vybrala bych tam. Mají hodně dobré ceny!

Janna, 28. 10. 2021, 21.19

To si děláte srandu? Ty ceny mají naprosto šílený! V porovnání s ostatními nábytkem teda hrůza!

karlaaa, 30. 10. 2021, 17.38

Tak každý máme jiný náhled na ceny, ale pro mě v první řadě je kvalita a rozhodně mi tedy cenově přijdou v pohodě, vím, že je to kvalitní český nábytek! My jsme s jejich nábytkem spokojeni!

misula.m, 2. 11. 2018, 18.26

Od zacatku bCh se bala. Navic u prvního.

Žofinka

Žofinka, 16. 11. 2017, 18.46

sestřenka to tak měla a měla u malé chůvičku a vyhovuje jí to. já jsem zase přesný opak

Pavla T., 17. 4. 2017, 17.58

Syn spal s námi v ložnici ve své postýlce do 6m. Poté jsme ho přestěhovali do pokojíku hned vedle. Je tady hodně příspěvků o tom že by jste se uběhala, to není až tak pravda. Syn sice spal v ložnici ale kojit jsem chodila do pokojíčku, aby se manžel nemusel budit a ubehana jsem rozhodně nebyla ?. Ale doporučila bych vám postýlku v ložnici, jelikož po porodu ve vás bude tolik pocitů a nových citů, že by jste možná to malé klubíčko stejně nenechala samotné ? pokojík můžete řešit později, podle toho jak se budete cítit ?

Aliisha

Aliisha, 10. 3. 2017, 20.38

Ještě bych zde zmínila, že není nic krásnějšího, než se probudit a vidět vedle sebe těch pár kilo štěstí

Mygara

Mygara, 10. 3. 2017, 13.56

mně se líbí, když dítě spí s rodiči a je to i praktické

Janna, 10. 3. 2017, 9.53

Opravdu vám všem moc děkuju Tak jsem svoji myšlenku trochu přehodnotila Díky!

klarike1

klarike1, 9. 3. 2017, 21.05

Já bych si ho určitě nechala první rok v ložnici. Když jsem čekala dceru, četla jsem o tom i nějaké články, že se to nedoporučuje. Oddělit dítě do 1 roku zvyšuje riziko náhlého úmrtí novorozence. Nebo byste spala u něj?

Aliisha

Aliisha, 9. 3. 2017, 21.02

Ze začátku ho dejte do ložnice. Mimča se často budí a tak byste se uběhala.

Adelinka, 9. 3. 2017, 21.11

S tím souhlasím

benca, 9. 3. 2017, 20.47

ked bude male sa bude casto budit, skor ked vyrastie, potom by som to riesila

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů