Srdce
Vložil(a): Marcela348483282, 9. 4. 2021 23.16
Ahoj maminky,v příloze posílám na co se chci zeptat. Proč v příloze? Protože už jsem to někde psala ale tam nikdo neodpovídá.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Marcela348483282, 12. 4. 2021, 11.59
Ahoj holky, @Minnie @dasza @Janna @patricia077 @Katka Holky ještě mě napadlo ze by to mohla být zděděné migrana mám to já. Vím ze nejste lékaři ale co si o tom myslíte?
Marcela348483282, 10. 4. 2021, 20.50
My už jsme dávno u dr,byly teď už čekáme na neurologické vyšetření a uvidíme kam nás pošle. Jdeme za 7 dní.
Marcela348483282, 11. 4. 2021, 11.40
Jestli nezapomenem tak ano? Doufám že to bude bez nálezu. Ještě by to mohlo být od dospívání holky jsou v pubertě.
patricia077, 10. 4. 2021, 17.58
Tak tohle ale vážně není dotaz, co by patřil nám, i kdybych byla lékař tak nestanovím diagnózu na základě dotazu na netu
Katka, 10. 4. 2021, 17.35
Moment podívám se do své křišťálové koule. ?♀️ Navštivte lékaře, může vás odeslat ke specialistům. Bez odběrů a dalších vyšetření jsou to spekulace.