Stavba domu
zobrazeno 4036×
Vložil(a): Nikoll, 8. 12. 2016 22.16
Maminky, s manželem si chceme postavit dům, vybrali jsme si nízkonákladovky od Ekonomických staveb, ale čím víc to hledám, tím horší recenze mají :( máte s nimi některá zkušenosti?? Nebo kdo stavěl Vám?? Děkuji :)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit