Stavebnice pro 1,5 roční slečnu :)

zobrazeno 1261×

Vložil(a): Andy87, 4. 7. 2016 21.47

Holky poraďte prosím nějakou pěknou stavebnici pro 1,5roční holčičku..? Děkuji všem

Sdílejte:   | 
1

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 4. 12. 2017, 11.12

lego duplo, to je topka

Fuga

Fuga, 9. 12. 2016, 12.34

Již zmiňované duplo nebo klasické dřevěné kostky s doplňky

AllaŠvecová, 29. 9. 2016, 8.57

Za me lego duplo,zabavi i me

Topik2, 17. 8. 2016, 21.57

Určitě lego Duplo např.farmu

vendy.z, 19. 7. 2016, 22.21

Super jsou ty Milla minis Máme a jsou fajn.

smazetka, 13. 7. 2016, 10.46

Určitě Lego Duplo. Má spoustu různých variant od zvířátek, přes autíčka až po různé obchody třeba. Navíc je to vše přizpůsobené danému věku dítěte. U nás tyto stavebnice opravdu frčely teď už kluci přesedlali na klasické lego

jajulaš, 6. 7. 2016, 7.19

Za me take lego duplo,jsou to kouzelne stavebnice

klarike1

klarike1, 5. 7. 2016, 8.50

Za nás taky lego duplo. První dostala cca v 15 měsících. Je jasné, že z toho hned nestavěla, ale líbily se jí barvy, zvířátka, různé druhy kostek. Dnes už máme dupla plnou bednu a všechny ostatní hračky leží bez zájmu. Ve dvou letech si s tím vyhraje dlouho, staví o 106.

Katka

Katka, 5. 7. 2016, 7.30

Lego duplo - je spousta variant dle zájmů dítěte.

jitka46

jitka46, 4. 7. 2016, 23.03

bohužel mne nic nenapadá, nejsou tam moc malé dílky?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů