Stavíme bunkr!
zobrazeno 976×
Vloženo: 15. 9. 2017 12.25
Když je venku škaredě, můžete s dětmi dělat spoustu věcí.U nás je to poslední dobou hlavně jeden typ zábavy - bunkr.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 5. 2. 2021, 17.02
škoda,že kluci bunkry nechtějí stavět
Žofinka, 19. 4. 2018, 9.22
U nás zatím bunkry neletí, ale já je jako malá milovala
Mygara, 30. 10. 2017, 6.10
to naše děti dělaly také a nejlepší byly stany z dek na zahradě
Lenourecek, 30. 9. 2017, 20.13
hancastipe, 30. 9. 2017, 17.44