Stříhání vlásků v prvním roce života
Vložil(a): Kamila Pecharová, 12. 7. 2016 23.21
Maminky, stříhaly jste dětem vlásky před dovršením prvního roku? Já jsem pověrčivá (stříhání vlasů dětem do roka jim zkracuje život ;)) a stříhat nechci. Teď ale přemýšlím, jak synovi (je mu téměř půl roku) vlasy upravit resp. česat, protože už mu začínají růst do očí.. Asi bude nosit sponečku :-D
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 4. 12. 2017, 9.12
já jsem ostříhala, ale jen ofinku, aby nelezlo do očí .-))
Peta Johansson, 8. 3. 2017, 20.59
Stříhal a jsem našeho harose pred 1.narozeninami okolo ousek, protože ho to lechtalo..
Fuga, 9. 12. 2016, 17.52
ještě že jsem to nečetla dřív, já ty naše zastříhla. ale jen okolo uší a trochu ofinku.
my stříhali na první narozeniny měl to dlouhé jako Ezop a stříháme celkem často, synovi rostou rychle ale řve u toho šíleně, jak je hodné dítě tak vezmu nůžky a je z něj tygr. snad se to časem zlepší, ale zpocená jsem já i manžel ke kadeřnici ho už nebereme jsou to zbytečné nervy i pro ni řev je stejný doma i u kadeřníka
Kamila Pecharová, 19. 7. 2016, 23.23
Zkusit to můžu, ale ruku ve vlasech má pořád. Hlavu plnou stroupků od podrápání nehty, takže to nejspíš neprojde a sundá ho velice brzy