Úrazy a pády malých dětí. Co dělat a jak jim předcházet?

zobrazeno 625×

Vloženo: 29. 11. 2015 19.18

Od drobných poranění k popáleninám - rady první pomoci při nejběžnějších problémech.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Minnie, 15. 1. 2022, 18.12

Nejstarší dcera si v asi 3 letech nastrkala do josu ovesné vločky, asi 5 kusů, nikdy nic takového nedělala, tak říkám, co tě to napadlo? A ona no já to chtěla zkusit... Vykýchala je ještě na schodech ale stejně jsem ji radši vzala na ORL, tam ji hodný pan doktor vyšetřil, v nose nic nebylo, akorát dostala poučení, a když slíbila, že už to dělat nebude, tak dostala omalovánku Jinak díky bohu se nám úrazy vyhýbají, až se divím, jak jsou ty naše děti divoké, asi jejich amdělíčci strážní mají kupu práce

LauraI, 20. 5. 2021, 13.16

Toto je věc, které se nedá zabránit a nijak se jí vyhnout. Mám dva kluky a po každé návštěvě hřiště odcházíme s nějakou odřeninou.

Olla, 21. 5. 2021, 16.26

Přesně tak, takové věci jsou hned. Já jsem se na to aspoň dobře vybavila a nosím s sebou pořád dezinfekční sprej.

LauraI, 22. 5. 2021, 18.42

To je musí štípat ne ?

Olla, 26. 5. 2021, 19.10

Tady ten neštípe mají to napsané přímo na stránkách www.hemacut.cz je teda nejen na odřeniny, ale i popáleniny a hlavně urychluje hojení.

pádům se předcházet nedá.

Žofinka

Žofinka, 2. 6. 2018, 9.40

Všude něco číhá

kajca, 23. 12. 2017, 7.57

Môjmu synčekovi sa nedávno zlomil prst,vôbec sme netušili,že ide o zlomeninu,nemal veľké bolesti,len opuch.

AllaŠvecová, 18. 8. 2017, 15.36

Hezky napsaný článek

mckvak, 4. 8. 2017, 11.40

PEkne napsáno

dadinkamaminka, 28. 7. 2017, 13.21

Zajímavé informace,jen si to v reálném životě nedokážu vůbec představit.Kdyby se mi syn například dusil,začala bych určitě hned panikařit a nedokázala bych mu pomoct

Adrianita

Adrianita, 1. 8. 2017, 22.19

Doporučuji jezkovyvoci.info. Se synem můžete kouknout i na videa

Mygara

Mygara, 25. 7. 2017, 10.02

většinou je nejhorší ta prvotní hrůza, co se stalo a nepotkalo nás zatím nic hrozného, ještě že tak

jitka46

jitka46, 24. 7. 2017, 21.05

Bepanthen máme doma a je skvělý

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů