V čem nosit děti zdravě aneb přehled pomůcek na nošení
Vloženo: 15. 9. 2017 14.29
Pevný šátek, elastický šátek, ring sling šátek, přezková ergonomická nosítka, šátková nosítka, babyvaky, klokanky, krosny atd. Jak od sebe rozeznat špatné a správné pomůcky k nošení? Které jsou kdy vhodné?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Andrea Poliaková, 29. 9. 2022, 12.34
Obě děti jsem nosila v šátku i v nosítku, nejlépe mi sedělo Rischino. Nosila jsem od narození do cca 2 let.
Aneta Jiřičná Bendiková, 5. 1. 2021, 17.43
malého nosím v rukách šátek či nosítko nepoužíváme.
Makovicka8, 29. 8. 2019, 15.10
My sme mali ergo nosic boba fakt super vec
Žofinka, 2. 6. 2018, 5.55
Teď už nenosim, je to přeci jen váha a dcerka už běhá
Kaculinka00, 19. 12. 2017, 2.13
Nošení miluju,škoda,že už se moc nenosime,rychle to letí..mne učarovaly šátky..opravdu se do to člověk rychle dostane a netrvá nazání dlouho..pak jsem pořídila rs,nosítko aloe,které je za mne úplně něj a onbumino ?