V čem nosit děti zdravě aneb přehled pomůcek na nošení

zobrazeno 712×

Vloženo: 15. 9. 2017 14.29

Pevný šátek, elastický šátek, ring sling šátek, přezková ergonomická nosítka, šátková nosítka, babyvaky, klokanky, krosny atd. Jak od sebe rozeznat špatné a správné pomůcky k nošení? Které jsou kdy vhodné?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Andrea Poliaková, 29. 9. 2022, 12.34

Obě děti jsem nosila v šátku i v nosítku, nejlépe mi sedělo Rischino. Nosila jsem od narození do cca 2 let.

Minnie, 8. 2. 2022, 12.55

Měla jsem klasické nosítko, pevné, obyč.

malého nosím v rukách šátek či nosítko nepoužíváme.

Romanka40, 29. 10. 2019, 14.55

Novorozena mi sabotuje kocarek. A me to vubec nevadi mam satek i nositko

Makovicka8, 29. 8. 2019, 15.10

My sme mali ergo nosic boba fakt super vec

Dudu, 11. 5. 2019, 11.08

My používáme kočárek i šátkové rostoucí nosítko a jsme moc spokojeni.

Zdeňka S., 21. 7. 2018, 11.32

Elastický šátek jsme měli když byl miminko, je ale fakt že teď má 5,5 kilo a už to není ono . Proto jsem pořídila tkaný šátek vatanai a zatím spokojenost

Žofinka

Žofinka, 2. 6. 2018, 5.55

Teď už nenosim, je to přeci jen váha a dcerka už běhá

Nikoll, 29. 12. 2017, 20.19

Milovala jsem období kdy se dcera chtěla nosit, ale teď už chce jen sama chodit a na nošení už není. Uteklo to rychle, a skončilo to nečekaně

Kaculinka00, 19. 12. 2017, 2.13

Nošení miluju,škoda,že už se moc nenosime,rychle to letí..mne učarovaly šátky..opravdu se do to člověk rychle dostane a netrvá nazání dlouho..pak jsem pořídila rs,nosítko aloe,které je za mne úplně něj a onbumino ?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů