Vánoční úklid

zobrazeno 2348×

Vložil(a): jitkamety, 25. 9. 2016 8.31

Maminky,kdy děláte vánoční úklid a co všechno uklízíte?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Mygara

Mygara, 5. 11. 2017, 6.29

dělám, co stihnu .-), když mrzne, tak rozhodně nemyji okna apod

Fuga

Fuga, 9. 1. 2017, 5.06

v podstatě nikdy:-), protože to nikdy nestihnu. Okna se snažím umýt, dokud není zima, a pak stíhám jen běžný úklid a jobovky typu mytí lednice se snažím dělat průběžně, zkrátka když je špinavá

Minnie, 6. 12. 2016, 13.14

Nedělám vánoční úklid. Uklízím průběžně podle potřeby tak se pak nemusím honit . Jen 2x ročně odsunem nábytek a umyjeme podlahy pod ním. Jinak nic extra navím před Vánoci nedělám

Zuzka Čtvrtečková, 28. 9. 2016, 0.01

Uklízím průběžně takže o nějakém super velkém úklidu to není. Spíš proberu skříně a tak..

Pávinka, 27. 9. 2016, 21.18

no snažím se jak to jde, ale mám malinké děti, takže to moc nejde, dříve jsem vždy naklidila jednu místnost na jeden zátah a pokračovala dál, teď když potřebuju nějaký větší úklid, tak to dělám po večerech

vequi, 26. 9. 2016, 14.50

já asi 14 dní před Vánoci, co mám dceru ho dělám taky tak, ale víc dní, jinak to nejde...

vendy.z, 26. 9. 2016, 13.45

Dělám jen průběžný, ale Vánoční by to také chtělo.

klarike1

klarike1, 25. 9. 2016, 21.48

Klasický týdenní úklid + mytí oken, praní závěsů a možná vytřídím nějakou skříňku nebo přeorganizuji, nazdobíme, dáme betlém, stromek, cukroví a je to

Kamila Pecharová, 25. 9. 2016, 21.13

Nic extra nedělám, jsem ráda, že stihnu uklidit standardním úklidem byt zdobí většinou manžel, já na to nemám cit..

Blankasiro, 25. 9. 2016, 18.38

Nejlépe když není nikdo doma

snany, 25. 9. 2016, 18.59

To je ideální situace

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů