veletrh for babies

zobrazeno 1234×

Vložil(a): Žofinka, 11. 8. 2017 15.12

tak jsem při brouzdání narazila na to, že promaminky bude mít zase dětský koutek na veletrhu, což mě těší :-), protože tam chci jít, je to 19.-22.10.2017 a doufám, že budou i vstupenky ve VP.-). Kdo to máte ještě v plánu?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Alexx, 24. 10. 2018, 15.07

Holky a když jsme u toho Babyplace. Nakupuje někdo na jejich webovkách? Bylo vždy vše v pořádku s doručením, kvalitou zboží a tak?

Misacek, 10. 9. 2018, 21.13

Maminky, jaké máte oblíbené dětské veletrhy? A jaké vůbec jsou? Existuje třeba nějaká stránka, kde jsou všechny uvedeny třeba podle regionů? Mě teda osobně zajímá Ostrava a okolí. Díky moc!

Marusk

Marusk, 14. 9. 2017, 15.37

Ráda bych přišla. Byla jsem loni a navštívila jsem taky stánek promaminky

Astyna88, 14. 9. 2017, 11.03

Já - ikdyž malý bude mít asi 4 měsíce, risknu to s ním starší bude bud doma nebo na hlídání, protože to je takový čertík, který nevydrží na místě a to bych se z toho tam zježila

Čertice, 15. 8. 2017, 20.08

Já bych taky moc ráda doufám, že vstupenky seženu zase tady

jancaan, 15. 8. 2017, 13.21

Ráda na veletrh vyrazím. Jarní mi utekl. Jen to vstupné by mohlo být levnější..

baru86

baru86, 12. 8. 2017, 21.42

Taky už jsem koukala, kdy se bude veletrh konat, na jaře jsme vyrazili na For kids a koupila jsem tam kočár se slevou, teď bych ráda autosedačku.

Lipi4, 12. 8. 2017, 18.46

My půjdeme zcela jistě, jelikož tam chceme koupit autosedacku pro staršího synka... a taky rovnou koupit nějaké vánoční dárky, jelikož tam bude i for toys

snany, 12. 8. 2017, 9.13

Ráda bych se zajela podívat, ale netuším jak to budu mít s časem v říjnu a hlavně do Prahy daleko. Pokud bude podobný veletrh v Ostravě tak určitě zavítám.

LucieS

LucieS, 12. 8. 2017, 7.54

Uvidíme...

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů