veletrh for babies
Vložil(a): Žofinka, 11. 8. 2017 15.12
tak jsem při brouzdání narazila na to, že promaminky bude mít zase dětský koutek na veletrhu, což mě těší :-), protože tam chci jít, je to 19.-22.10.2017 a doufám, že budou i vstupenky ve VP.-). Kdo to máte ještě v plánu?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Marusk, 14. 9. 2017, 15.37
Ráda bych přišla. Byla jsem loni a navštívila jsem taky stánek promaminky
baru86, 12. 8. 2017, 21.42
Taky už jsem koukala, kdy se bude veletrh konat, na jaře jsme vyrazili na For kids a koupila jsem tam kočár se slevou, teď bych ráda autosedačku.
LucieS, 12. 8. 2017, 7.54
Uvidíme...