Víte, co doma dýcháte?
Vloženo: 15. 7. 2018 20.19
To, co dýcháme, můžeme ovlivňovat naše zdraví. Prozradíme jak a také poradíme, jak vzduch v domácnosti vyčistit.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 1. 1. 2021, 13.56
čističku nemáme,ale dávám mokré prádlo na radiátory.
jitka46, 15. 2. 2019, 21.50
Nejvíc mě dokáže naštvat smog. A bývá několik dní v kuse.
WeruskaSK, 7. 12. 2018, 16.56
mame ionizator vzduchu ale zvysenu kvalitu nepocitujem vobec
Ketris, 17. 9. 2018, 20.41
V nasem meste je vzduch opravdu hrozny, mozna casem bych poridila..
Fuga, 3. 8. 2018, 15.56
neuvažuji o upravování vzduchu doma, nemyslím si, že bychom měli vzduch zase až tak špatný podle měření v okolí
Mygara, 20. 7. 2018, 5.56
já znám zase jiné doporučení, lidé jsou poté přecitlivělí, když vylezou ven )
Eliška Kozlova, 18. 7. 2018, 8.33
Ja si myslím, ze zvlášť pro alergiky vhodná není, nebo alespoň my ji synovi pousime pouze pokud na něj jde astma záchvat (začátek pylove sezóny, velký uklid), protože pokud ty plíce trénovat nebude, bude na tom hůř a hůř. Ja i manžel mame alergii a nejvíc se nám osvědčilo alergenum se nevyhybat, ale postupně příjímat. My teda máme malou cisticku s ionizerem, ne takové dělo, ale na to občas stačí. Pokud člověk žije ve vyloženě špatným ovzduší, je lepší se odstěhovat, jeden čistý pokoj ci byt není spásný.
Kamila Pecharová, 17. 7. 2018, 22.56
Manžel pracuje ve firmě, která vyrábí nebo prodává čističky vzduchu? ne, díky radši zůstanu alergikem a budu stále trávit spoustu času v "čisté" přírodě