Víte, co doma dýcháte?

zobrazeno 521×

Vloženo: 15. 7. 2018 20.19

To, co dýcháme, můžeme ovlivňovat naše zdraví. Prozradíme jak a také poradíme, jak vzduch v domácnosti vyčistit.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

čističku nemáme,ale dávám mokré prádlo na radiátory.

jitka46

jitka46, 15. 2. 2019, 21.50

Nejvíc mě dokáže naštvat smog. A bývá několik dní v kuse.

Monuli, 24. 1. 2019, 5.28

Tak čističku nemáme,ale přemýšlela jsem nad ní

WeruskaSK

WeruskaSK, 7. 12. 2018, 16.56

mame ionizator vzduchu ale zvysenu kvalitu nepocitujem vobec

Ketris

Ketris, 17. 9. 2018, 20.41

V nasem meste je vzduch opravdu hrozny, mozna casem bych poridila..

Fuga

Fuga, 3. 8. 2018, 15.56

neuvažuji o upravování vzduchu doma, nemyslím si, že bychom měli vzduch zase až tak špatný podle měření v okolí

Janna, 22. 7. 2018, 20.10

Určitě pořizovat nebudeme. Další elektrospotřebič k ničemu.

Mygara

Mygara, 20. 7. 2018, 5.56

já znám zase jiné doporučení, lidé jsou poté přecitlivělí, když vylezou ven )

Eliška Kozlova, 18. 7. 2018, 8.33

Ja si myslím, ze zvlášť pro alergiky vhodná není, nebo alespoň my ji synovi pousime pouze pokud na něj jde astma záchvat (začátek pylove sezóny, velký uklid), protože pokud ty plíce trénovat nebude, bude na tom hůř a hůř. Ja i manžel mame alergii a nejvíc se nám osvědčilo alergenum se nevyhybat, ale postupně příjímat. My teda máme malou cisticku s ionizerem, ne takové dělo, ale na to občas stačí. Pokud člověk žije ve vyloženě špatným ovzduší, je lepší se odstěhovat, jeden čistý pokoj ci byt není spásný.

Kamila Pecharová, 17. 7. 2018, 22.56

Manžel pracuje ve firmě, která vyrábí nebo prodává čističky vzduchu? ne, díky radši zůstanu alergikem a budu stále trávit spoustu času v "čisté" přírodě

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů