Víte, jak správně pečovat o ručníky a osušky, aby byly pořád krásné?

zobrazeno 265×

Vloženo: 7. 9. 2022 14.50

Víte, jak správně pečovat o ručníky a osušky, aby byly pořád krásné?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Aliisha

Aliisha, 28. 3. 2023, 16.05

Netušila jsem, že aviváž na ručníky nepatří. Myslela jsem, že po nich budou ručníky měkčí?

ROMA-Z, 21. 2. 2023, 11.09

k Vánocům jsme pořídili novou sadu ručníků, aviváži se vyhýbám, ale že i sluníčku? to jsem neměla tušení. Ale sušák mám na slunci a výběr místa omezený, doufám, že slunce má vliv jen na barvu a ne na funkci

Fuga

Fuga, 6. 12. 2022, 13.08

aviváž jsem myslela, že naopak na ručníky patří, s věkem se člověk učí .-))

Teryk92, 3. 11. 2022, 13.03

Tak s tou aviváží je to pro mě novinka. Mám ráda, když krásně voní.

Katka

Katka, 18. 9. 2022, 22.00

V bytě se mi osvědčilo prát na 70-90 st, jinak ty ručníky za 3 dny smrdí ?‍♀️

patricia077

patricia077, 13. 9. 2022, 19.34

Zajímavé ?znám spoustu lidí co je žehlí a je je teda dávám i na slunko ?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů