Víte, jak správně pečovat o ručníky a osušky, aby byly pořád krásné?
zobrazeno 265×
Vloženo: 7. 9. 2022 14.50
Víte, jak správně pečovat o ručníky a osušky, aby byly pořád krásné?
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aliisha, 28. 3. 2023, 16.05
Netušila jsem, že aviváž na ručníky nepatří. Myslela jsem, že po nich budou ručníky měkčí?
Fuga, 6. 12. 2022, 13.08
aviváž jsem myslela, že naopak na ručníky patří, s věkem se člověk učí .-))
Katka, 18. 9. 2022, 22.00
V bytě se mi osvědčilo prát na 70-90 st, jinak ty ručníky za 3 dny smrdí ?♀️
patricia077, 13. 9. 2022, 19.34
Zajímavé ?znám spoustu lidí co je žehlí a je je teda dávám i na slunko ?