VŠEM MUŽŮM, KTEŘÍ NĚKDY NEROZUMÍ ÚNAVĚ SVÝCH POLOVIČEK
Vloženo: 25. 10. 2016 14.46
Už dlouho jsem přemýšlela, jak jsou mužské a ženské názory na různé věci odlišné. Třeba na to, co je naší prací po celý den a jak to vnímáme. Co si budeme povídat my ženy, vydržíme toho hodně a když už si myslíme, že nemůžeme, vydržíme ještě dvojnásob. I když se ale snažíme být perfektními matkami a manželkami a nestresovat naše drahé polovičky, někdy to prostě nejde a my musíme prohlásit, že jsme totálně vyřízené. Emocionálně, fyzicky, psychicky, jakkoliv. Zkusme se ale někdy na věc podívat z druhé strany, možná zjistíme, že samy klameme okolí a to se v nás potom nevyzná. Zejména naši muži to s námi mají někdy složité :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Aneta Jiřičná Bendiková, 12. 2. 2021, 11.36
no super sepsáno,fakt parádně
Žofinka, 7. 5. 2018, 12.45
Moc hezký napsané, ono je jen a jen
slavuska, 19. 1. 2018, 1.04
pěkně napsané
ivka.ajda, 5. 1. 2018, 4.06
Tak to s trochou nadsázky sedí
Janako, 17. 12. 2017, 21.56
Hezky napsane ?