Vybíráme dítěti správné vybavení na lyže

zobrazeno 386×

Vloženo: 28. 1. 2019 15.50

Kdy s lyžováním začít, jaké vybavení je opravdu důležité a jak by správné vybavení mělo vypadat?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

mikjana, 29. 1. 2022, 18.44

Hned příští rok, až malá bude chodtit jí chceme pořídit lyžičky. Zatím jezdí jen na bobech.

Jarmilka, 20. 12. 2021, 11.33

Jak se to prosím vás řeší, když bych nedej bože vybavení poškodila ? Nebo ne já, ale dcera. Přece jenom je to dítě a můžu jí říkat stokrát aby na to dávala pozor .

LauraI, 3. 2. 2022, 16.03

Když si tam u nich půjčíš věci, tak ti nabídnou pojištění za 190,- a v tom případě jsi pak krytá jak proti zničení, tak i proti krádeži za tu cenu se to rozhodně vyplatí

LauraI, 20. 11. 2021, 16.11

Taky každý rok vybavení půjčujeme. Děti máme dvě takže je to super možnost jak obě děti vybavit za slušné peníze na danou dobu.

Letissie, 24. 11. 2021, 10.51

Máte zkušenost s nějakou půjčovnou v Praze ?

LauraI, 25. 11. 2021, 20.38

Za mě je to rozhodně tato půjčovna www.simplerent.cz. Jsou hrozně vstřícní, trpěliví a je vidět že se orinetují, protože nám vždycky výborně poradili.

Olla, 7. 12. 2021, 22.53

Já mám zkušenost s tou jejich mobilní prodejnou. Bohužel nebylo v mých možnostech s dětmi dojet do půjčovny, tak mi pán nabídl tuto variantu, kdy za mnou přijel a všechny děti mi plně vybavil na hory takže pecka !

Kris-ta, 12. 7. 2021, 13.22

Sice jsem neoblíkala dítě, ale sebe a pečlivě jsem vybírala co a jak koupím. Lyže jsem teda dostala od našich k Vánocům (asi mě chtěli zbít, nebo co ), aybch se na nich naučila. Zas je pravda, že jsem pro každou špatnost . A přes www.slevovykupon.net jsem našla super slevy na výbavu, že to nebylo ani tak drahý. Tak třeba to někomu pomůže

Aneta Jiřičná Bendiková, 30. 12. 2020, 12.13

kluci nelyžují.

Fuga

Fuga, 20. 5. 2019, 12.39

My jsme to řešili a asi i budeme půjčovnou

Žofinka

Žofinka, 6. 3. 2019, 18.15

Na lyžování máme ještě čas ale určitě se tento článek bude hodit

Mygara

Mygara, 4. 3. 2019, 12.59

My to řešili většinou půjčovnou nebo z bazaru

Katka

Katka, 1. 2. 2019, 18.30

Brr, lyžování ?až budou děti chtít, půjčíme co bude v půjčovně na svahu.

jitka46

jitka46, 31. 1. 2019, 21.33

Lyžování jde zatím mimo nás. Ale děti milují kolo a já taky.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů