Výchova dětí podle znamení zvěrokruhu: úvod a BERAN

zobrazeno 966×

Vloženo: 1. 1. 2018 17.45

Úvodní článek ze série Výchova dětí podle znamení zvěrokruhu. Jaký může mít vliv postavení hvězd na charakter a temperament vašeho dítěte Berana?

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

beran je můj bratranec a sedí to přesně.

Kikinka30, 13. 12. 2019, 18.45

Presne to sefi,mam doma maleho beranka,dablice,ale zabavim a jde to...

Žofinka

Žofinka, 29. 5. 2018, 13.31

Tak to je přesné

slavuska

slavuska, 14. 1. 2018, 17.58

většina nesedí, nás beránek je spíš klidnej flegmatik, chodil pozdě, , žádnej aktivní rarášek

Mygara

Mygara, 6. 1. 2018, 7.12

něco na tom přeci jen bude

Fuga

Fuga, 6. 1. 2018, 6.36

něco sedí, něco ne na našeho dábl9ka

Aliisha

Aliisha, 2. 1. 2018, 20.56

Popravdě na tyhle věci moc nevěřím. Vychovávám tak, aby se z něj stal slušný člověk. I přesto si počkám na naše znamení.

Gumashka, 2. 1. 2018, 20.06

Já jsem narozena 21.4 a vím, že jsem býk nikoliv beran jak píšete v datumu(omlouvám se, knižku jsem nečetla,ale datum je do 20.4),jinak užasný článek a krásně napsané. Moje kamarádka je 16.4 a je beran..a jsem kamarádky přes 20 let. A přitom se tvrdí, že tyto dvě znamení se nesnesou... my si rozumíme a vždycky stojíme při sobě jak ve zlém tak v dobrém. A můj muž je Býk a jsou dny kdy po sobě řveme a jsou dny kdy se milujeme..ale asi stojí více na zemi než já...a kompromisy zvládame,ty jsou u nás důležité s komunikaci. A náš prcek ten je Váhy a ve dvou letech se dokaže ukázat jak mu to v jeho malé hlavičce šrotuje..na svůj věk bystréj..

patricia077

patricia077, 3. 1. 2018, 18.05

Manžel je také narozený 21.4. je býk tj pravda

LucieS

LucieS, 2. 1. 2018, 16.18

Já jsem beran, táta je lev a doteď se dokážeme tak zhádat.. prostě spolu často nedokážeme vyjít. No a s přítelem jsme dva berani, takže to je taky boj.. a dcera je střelec a už je pěkně živá

Eliška Kozlova, 2. 1. 2018, 15.46

Zajímavé, zaujal me vnitřní a vnější živel, každý si ve svém najde něco, ale ty charakteristiky většinou alespoň z půlky sedí. Manžel a nejstarší syn jsou blizenci a rozhodně to nejsou jen dvě osobnosti v jednom, ale víc Konkrétně na jejich horoskop se těším

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů