VÝZVA - děláme společně Velikonoční výzdobu
Vložil(a): nikolava, 3. 4. 2020 14.14
Letos jsme okoukali na internetu tyhle zajíčky. Tatínek nám nařezal dřevo a my jsme společně zajíčky slepili, ozdobili a umístili. Žebřík se slepičkami máme od loňského roku.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Eliška Kozlova, 7. 4. 2020, 14.52
Jaaaaba, 6. 4. 2020, 14.54
Jaaaaba, 6. 4. 2020, 14.53
S dětmi jsem vyrobila zvířátkové květináče z PET lahví. Z prázdné lahve se vystřihne základ s ušima, pomaluje se temperami a naplní hlínou a semínky. Teď už jen pořádně zalévat, aby se nám stihla travička zazelenat.
k.o.r.i.n.e.k, 5. 4. 2020, 13.58
Zajíčci jsou super, taky budeme muset vyrobit
k.o.r.i.n.e.k, 9. 4. 2020, 9.54
U nás tatínek zručný moc není tak to zbývá na mamince ?