XA Letní chřipka není mýtus. S čím v létě nejčastěji marodíme a jak se bránit?

zobrazeno 258×

Vloženo: 28. 7. 2020 8.37

Onemocnět v létě? Dejte si pozor na prochladnutí i zánět zvukovodu...

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Fuga

Fuga, 9. 12. 2022, 12.22

tyto tipy se nám budou určitě hodit, ale snad zůstaneme zdraví i v létě

naštěstí jsem nebyla nemocná ani nepamatuji,ale co mě trápí tak to je alergie.

Adelkapifek, 29. 7. 2021, 18.15

Musím zaklepat, že se mě poslední dva roky vyhýbají rámečky a horečky.. od té doby co se pravidelně detoxikuji mám fakt klid.

jitka46

jitka46, 23. 7. 2021, 23.26

Vidím to všude kolem sebe, každý druhý je nemocný.

Katka

Katka, 24. 7. 2021, 20.47

Hodně nemocných, teď? ? Tak to leda zápal švindlu ?

patricia077

patricia077, 22. 7. 2021, 18.21

Letní nemoci nevedeme

Katka

Katka, 22. 7. 2021, 18.54

My ani zimní, ale pšt než nás zavřou za rozvraceni republiky. ?

patricia077

patricia077, 22. 7. 2021, 18.56

No letos děcka byly doma i tak nehledě na to že jim nic nebylo, ale hygiena pravidelně zavřela školku, školu zavřela rovnou vláda a bylo že .-) takže letos vlastně ani žádná zimní nemoc nebyla...čekám teď co bude zda bude mít kluk reakci na dnešní očkování, protože v klidu prostě nevydrží, jak měl...

Katka

Katka, 23. 7. 2021, 18.32

Reakci na očkování taky nevedeme ?naštěstí už snad mají vše povinné.

patricia077

patricia077, 23. 7. 2021, 22.20

Naštěstí reakce taky nic a to klidový režim rozhodně nedodržel ?

Adelkapifek, 21. 7. 2021, 18.29

Od té doby co se jednou ročně pravidelně detoxikujeme musím říct, že jsem neměla žádnou chřipajznu. Dokonce i covid se nám vyhnul obloukem.

Katka

Katka, 22. 7. 2021, 10.45

Taky jsme nikdo neměli kovid. Nemusíme mít všechno ?

patricia077

patricia077, 22. 7. 2021, 18.21

ani my ne...ale dnes u dětské byl syn na očkování proti tetanu a ptali se mne zda jsem zdravá já jako matka, tak říkám jo a oni zatím....nooo očkovaná nejsem covid jsem neměla tak uvidíme

Katka

Katka, 22. 7. 2021, 18.55

Jj Maty měl poslední tetanus v květnu, doktorka ho ani neprohlidla, natož mě. Ale ona už je asi zvykla, že nemarodime ?

patricia077

patricia077, 22. 7. 2021, 18.58

a taky dostal ten "Koktejl"? Jako tetan s černým kašlem atd? Já nechápu, dospělí dostanou na výběr zda jen tetan nebo rovnou i s černým kašlem a děti ne!

Katka

Katka, 23. 7. 2021, 18.34

Klasiku poslední hexa. Tam jsou 4 nemoci. Tetanus, obrna, zaskrt a davivy kašel.

patricia077

patricia077, 23. 7. 2021, 22.22

No tak my musíme s klukem ještě za měsíc na spalničky ?

Katka

Katka, 24. 7. 2021, 20.46

Říkala jsem mu tehdy, že musíme na očkování, tak se vydesil, že proti koroně ?

patricia077

patricia077, 24. 7. 2021, 22.19

Nedivím se taky se desim ?

Katka

Katka, 21. 7. 2021, 13.04

Ještě bych zmínila dehydrataci a dá se k ní dopracovat i v dospělosti a bez průjmu, takže pitný režim není radno podceňovat. ?

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů