XA Letní chřipka není mýtus. S čím v létě nejčastěji marodíme a jak se bránit?
Vloženo: 28. 7. 2020 8.37
Onemocnět v létě? Dejte si pozor na prochladnutí i zánět zvukovodu...
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Fuga, 9. 12. 2022, 12.22
tyto tipy se nám budou určitě hodit, ale snad zůstaneme zdraví i v létě
Aneta Jiřičná Bendiková, 6. 8. 2021, 19.14
naštěstí jsem nebyla nemocná ani nepamatuji,ale co mě trápí tak to je alergie.
Adelkapifek, 29. 7. 2021, 18.15
Musím zaklepat, že se mě poslední dva roky vyhýbají rámečky a horečky.. od té doby co se pravidelně detoxikuji mám fakt klid.
jitka46, 23. 7. 2021, 23.26
Vidím to všude kolem sebe, každý druhý je nemocný.
Katka, 24. 7. 2021, 20.47
Hodně nemocných, teď? ? Tak to leda zápal švindlu ?
patricia077, 22. 7. 2021, 18.21
Letní nemoci nevedeme
Katka, 22. 7. 2021, 18.54
My ani zimní, ale pšt než nás zavřou za rozvraceni republiky. ?
patricia077, 22. 7. 2021, 18.56
No letos děcka byly doma i tak nehledě na to že jim nic nebylo, ale hygiena pravidelně zavřela školku, školu zavřela rovnou vláda a bylo že .-) takže letos vlastně ani žádná zimní nemoc nebyla...čekám teď co bude zda bude mít kluk reakci na dnešní očkování, protože v klidu prostě nevydrží, jak měl...
Katka, 23. 7. 2021, 18.32
Reakci na očkování taky nevedeme ?naštěstí už snad mají vše povinné.
patricia077, 23. 7. 2021, 22.20
Naštěstí reakce taky nic a to klidový režim rozhodně nedodržel ?
Adelkapifek, 21. 7. 2021, 18.29
Od té doby co se jednou ročně pravidelně detoxikujeme musím říct, že jsem neměla žádnou chřipajznu. Dokonce i covid se nám vyhnul obloukem.
Katka, 22. 7. 2021, 10.45
Taky jsme nikdo neměli kovid. Nemusíme mít všechno ?
patricia077, 22. 7. 2021, 18.21
ani my ne...ale dnes u dětské byl syn na očkování proti tetanu a ptali se mne zda jsem zdravá já jako matka, tak říkám jo a oni zatím....nooo očkovaná nejsem covid jsem neměla tak uvidíme
Katka, 22. 7. 2021, 18.55
Jj Maty měl poslední tetanus v květnu, doktorka ho ani neprohlidla, natož mě. Ale ona už je asi zvykla, že nemarodime ?
patricia077, 22. 7. 2021, 18.58
a taky dostal ten "Koktejl"? Jako tetan s černým kašlem atd? Já nechápu, dospělí dostanou na výběr zda jen tetan nebo rovnou i s černým kašlem a děti ne!
Katka, 23. 7. 2021, 18.34
Klasiku poslední hexa. Tam jsou 4 nemoci. Tetanus, obrna, zaskrt a davivy kašel.
patricia077, 23. 7. 2021, 22.22
No tak my musíme s klukem ještě za měsíc na spalničky ?
Katka, 24. 7. 2021, 20.46
Říkala jsem mu tehdy, že musíme na očkování, tak se vydesil, že proti koroně ?
patricia077, 24. 7. 2021, 22.19
Nedivím se taky se desim ?
Katka, 21. 7. 2021, 13.04
Ještě bych zmínila dehydrataci a dá se k ní dopracovat i v dospělosti a bez průjmu, takže pitný režim není radno podceňovat. ?