XA S miminkem se rodí i maminka

zobrazeno 355×

Vloženo: 15. 6. 2020 22.24

Mateřství nás změní. Ať chceme nebo ne, mění se naše tělo, mysl i duše.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Aneta Jiřičná Bendiková, 21. 12. 2020, 16.43

ze všemi kluky i pomáhá maminka i manžel a jsem za to ráda akorát nejmenšího nikomu nedám :-D ten je závislý na mě když jdu do obchodu bez něj,tak pláče jak babičce tak i tatínkovi miláček měl před 4 dny 3 měsíce ♥

Janna, 30. 7. 2020, 22.15

Nikdy mne nikdo nepomohl. Ani manzel. Dodnes mne nikdo nepomaha. Doufam, ze se mne to jednou v dobrem vrati. Kolikrat uz melu z posledniho.

Katka

Katka, 29. 6. 2020, 8.45

Souhlasím, že není ostuda říct si v šestinedělí o pomoc. Naopak nesouhlasím, že knihy o mateřství/výchově jsou k ničemu. Ne, každý měl milují rodiče a ne každý intuitivně rozumí vývojové psychologii dítěte. Mně knihy jako úvod do "problematiky" pomohly hodně a jsem ráda, že jsem tedy získané vzorce z původní rodiny pro chování rodič-dítě neaplikovala. ?

Jana Uher, 29. 6. 2020, 14.30

Díky Katko za komentář. Souhlasím, měla jsem spíš na mysli, že může být žena zahlcena informacemi a neví, koho či co dřív poslouchat. Pak je důležité si vybrat spolehlivý zdroj.

jkubeso, 27. 6. 2020, 20.49

Unavená jsem bývala, ale asi nikdy ne tak, jak jsem četla v mnohých diskuzich, takže víceméně v pohodě. Nejhorší bylo, ze jsem začínala zapomínat, no tak jsem si začala psát, co je nutné udělat a dělám to doteď Jinak jsem nepozorovala žádné dramatické změny

Jana Uher, 29. 6. 2020, 14.26

Přesně, každý člověk je jiný, takže každý to prožívá jinak s různými zážitky. Taky jsem byla hodně roztržitá, ale až když jsem se dozvěděla o "babybrainu", tak jsem se na sebe přestala zlobit.

patricia077

patricia077, 26. 6. 2020, 20.39

Název článku

Jana Uher, 29. 6. 2020, 14.25

Díky, mne se také líbí

jitka46

jitka46, 25. 6. 2020, 23.21

Ta únava na tom byla vždy nejhorší. To si pamatuji.

Jana Uher, 29. 6. 2020, 14.24

Někdy je to ještě opačně, že ženě je vlastně moc dobře, ale tělo si potřebuje oddechnout. A když ten odpočinek nedostane, nakonec si to svou daň později vybere.

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů