Žehlička
Vložil(a): marqueta, 2. 3. 2017 15.07
Zdravím. Potřebuju novou žehličku. A protože budu mít narozeniny a manžel není zrovna tip na kupování dárků, rozhodla jsem se, že si ji budu přát. Musím, ale zadat konkrétní typ, o žehličkách manžel nic neví :) Máte někdo nějakou zaručenou, co žehlí sama :)? Nebo mi aspoň poraďte jestli nerezovou nebo teflonovou žehlící plochu. Starou žehličku mám už 11 let, takže jsem trochu pozadu v žehlících trendech :) Děkuji za rady.
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Žofinka, 19. 11. 2017, 6.01
sama bohužel žádná .-), nejlepší je sušička a trochu přimhouřit oko
jitkamety, 17. 7. 2017, 11.18
My mame zehlicku znacky tefal ale pouzivam ji jen pritelovi na kosile a jsem spokojena
hrosikjanka, 3. 4. 2017, 20.23
aj ja mam philips a som velmi spokojna a dostala som ju ako darcek od manzela
marqueta, 3. 4. 2017, 11.30
nakonec mám Tefal 4920 a musím, zatím jenom chválit
jitkamety, 4. 3. 2017, 9.04
Mam zehlicku od philipsu a muzu jen a jen doporucit
Fuga, 3. 3. 2017, 11.49
tedy ta sušička by byla opravdu nejlepší volba