Žehlička

sledováno 1× zobrazeno 1835×

Vložil(a): marqueta, 2. 3. 2017 15.07

Zdravím. Potřebuju novou žehličku. A protože budu mít narozeniny a manžel není zrovna tip na kupování dárků, rozhodla jsem se, že si ji budu přát. Musím, ale zadat konkrétní typ, o žehličkách manžel nic neví :) Máte někdo nějakou zaručenou, co žehlí sama :)? Nebo mi aspoň poraďte jestli nerezovou nebo teflonovou žehlící plochu. Starou žehličku mám už 11 let, takže jsem trochu pozadu v žehlících trendech :) Děkuji za rady.

Sdílejte:   | 
0

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit

Misacek, 1. 7. 2018, 21.39

Já třeba přemýšlím nad parní žehličkou. Nad tou jsi neuvažovala?

Žofinka

Žofinka, 19. 11. 2017, 6.01

sama bohužel žádná .-), nejlepší je sušička a trochu přimhouřit oko

jitkamety

jitkamety, 17. 7. 2017, 11.18

My mame zehlicku znacky tefal ale pouzivam ji jen pritelovi na kosile a jsem spokojena

hrosikjanka, 3. 4. 2017, 20.23

aj ja mam philips a som velmi spokojna a dostala som ju ako darcek od manzela

Kikinka30, 3. 4. 2017, 11.47

Super,hlavne aby dobre slouzila

Kikinka30, 3. 4. 2017, 8.15

Philips jsou vyborne,mam a jede skoro sama

Markéta Adamcová (marqueta)

marqueta, 3. 4. 2017, 11.30

nakonec mám Tefal 4920 a musím, zatím jenom chválit

vendy.z, 6. 3. 2017, 19.47

Philips, keramickou

jitkamety

jitkamety, 4. 3. 2017, 9.04

Mam zehlicku od philipsu a muzu jen a jen doporucit

slunicko, 3. 3. 2017, 15.06

Já mám naparovaci od Tefalu a jsem s ni velmi spokojena

Fuga

Fuga, 3. 3. 2017, 11.49

tedy ta sušička by byla opravdu nejlepší volba

© 2013 - 2026 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů