Zelený ječmen
zobrazeno 1376×
Vložil(a): Zdeňka S., 29. 10. 2016 14.13
Užíváte někdo zelený ječmen? A jak Vám chutná? Přiznám se že mi vůbec, zkusila jsem dvakrát a dvakrát mi z toho bylo na zvracení .... Teď mám celé balení doma a nevím co s ním :-)
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
Mygara, 27. 4. 2017, 12.44
to jsme na tom podobně já si ho dala jednou v čajovně a moc jsem si "pochutnala "
Fuga, 20. 1. 2017, 13.46
já z toho taky nejsem nadšená nakonec jsem to začala přidávat do domácích těstovin, jen abych to nevyhodila