Zimni okno
zobrazeno 458×
Vloženo: 17. 11. 2016 16.19
Stavění sněhulaka v okně
Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit
pouzarovaj, 26. 2. 2018, 21.03
dobrý nápad s tím stíháním, myslela jsem nejdřív, že je to bílou fixou
Lucka Fietková, 8. 12. 2017, 15.07
Jééé to je pěkné
Kamila Pecharová, 8. 12. 2017, 13.11
Mě by iritovalo, že ta poslední koule nikdy nebude nahoře :D jinak je to moc krásné!
Petra Schoberová, 19. 11. 2016, 7.51
hezké
jitkamety, 18. 11. 2016, 13.46
taky si postavime doma takoveho snehulaka kdyz nemuzeme venku